Alex Christophe: Me ei loo oma lahendustesse tagauksi.

Autor: , Avaldatud: 12, oktoober 2016 9:07

Tänu mitmete nn vilepuhujate tööle on üha rohkemad ettevõtted, riigid ning eraisikud hakanud mõtlema küberturvalisusele. Sellele mõeldes mõtlevad kõik hiljutistele leketele. Perefirmast väljakasvanud küberturvalisus firma Rohde & Schwarz Cybersecurity ärijuhi Alex Christophe kinnitusel on just nemad kõige turvalisemate lahenduste loojateks.

Rohde & Schwarz Cybersecurity on liitunud Euroopa suurima küberturvalisuse kompetentsikeskusega TeleTrusT. Keskuse liitumisega kinnitab ettevõte, et nad ei loo enda lahendustesse tagauksi, järgib Saksamaa andmekaitseseadusi ning ettevõtte juhtimine ja arendus toimub Saksamaal.

“Kompetentsikeskusega liitumine tagab klientidele, et me ei loo oma lahendustesse tagauksi. Klientide jaoks on see väga hea, kuid meie jaoks tähendab see seda, et meil ei ole piisavalt aega uute funktsioonide arendamiseks. See ei kehti vaid meie puhul vaid kõigi meie valdkonna ettevõtetele Saksamaal. Sellest hoolimata saame klientidele pakkuda väga häid lahendusi”, kirjeldas Saksamaa keerulist seisu Christophe.

Firma klientide seast leiab telekommunikatsiooniettevõtteid, elektroonikatootjaid, ringhäälinguid, valitsusasutusid ning muid kliente 70 riigist. Kuigi ettevõtte juured on Saksamaal on 90% firma tööst eksport.

Loe Atea Actioni pressiteadet siit.

Avaldatud kategooriad: blogNo comments yet.

Vasta

About blog

IT taristu peab töötama tõrgeteta ning kasutaja jaoks võimalikult mugavalt. Seepärast on tavaliselt mõistlik taristu hankida täisteenuslahendusena. Atea pakub oma klientidele

Categories