Atea Action kevad 2014


Kevade oodatuim IT konverents Atea Action toimus 9. aprillil Swissotel Tallinn konverentsikeskuses (Tornimäe 3).

Selle aasta väljakutsed IT-maailmas on üha suuremad ohud turvalisusele, kiiresti kasvavad nõuded mobiilsetele seadmetele, järjekindlalt suurenevad andmemahud ja piiratud eelarved. Kuidas nendeks väljakutseteks kõige tõhusamalt valmistuda, rääkisid oma ala vaieldamatud tipud Kaspersky Labist, Ciscost, EMCst, Samsungist ja teistest IT-maailma suurtest tegijatest.

Avakõnes rääkis Atea Eesti juhatuse liige Jaan Feldmann 2014. aasta IT taristu trendidest ning uutest oskustest, mida IT personalilt oodatakse. Juttu tuli ka virtualiseerimisest ja IT taristu automatiseerimisest, mis seavad uued nõuded nii pilvetehnoloogiale kui mobiilsusele. Kuna IDC andmetel on võrreldes 2013. aastaga  ühendatud taristu lahendused (Converged Infrastructure) kasvanud 68%, vaatasime lähemalt, milline tähendus on sel IT juhtide ja ettevõtete jaoks.

Konverentsi ajal toimus ka traditsiooniline ja Eesti kõige suurem IT-expo, kus oli lähemalt uurimiseks väljas uus tehnoloogia ning värske innovatsioon. Getaci boksis, tutvustati uusi tugevdatud korpusega (rugged) sülearvuteid ja tahvleid, mis töötavad ka kõige ekstreemsemates oludes;Lenovo boksis näidati ja räägiti ThinkPadi tooteperekonna innovaatilistest uuendustest, EMC juures sai teada, miks ei ole enam vaja andmesalvestit.

Kolmes paralleelsessioonis oli võimalik valida viieteistkümne esitluse hulgast välja just Teid huvitavad teemad.

Konverentsil osalemine oli tasuta.

Päeva lõpus loosisime taas kõigi kohal olevate tagasisidelehtede täitjate vahel välja Lenovo sülearvuti, ning ohtralt kingitusi meie toetajatelt. Palju õnne kõikidele võitjatele!

auhinnasaajad
Täname kõiki osalejaid, esinejaid ja toetajaid!

Atea


Mine tagasi

Platinum Sponsors:
getac
 EMC-no-tag_blue_RGB
Cisco_Logo_PMS-158C
 Gold Sponsors:
IBM logo2
 image001
ArrowWorm
Kaspersky_Lab_logo
VMware
MSFT_logo_rgb_C-Gray
LenovoLockup-POS-Color
Dell Blue
samsung_c
Silver Sponsors:
cyberoam
 hermitage
 Kingston
Kodak-alaris-4c-LR
 EMT-logo