Atea Action sügis 2013

 

Selle sügise suurim IT konverents toimus 3. oktoobril 2013 Swissotel Tallinn konverentsikeskuses (Tornimäe 3).

Atea Action tõi Teieni kuumimad IT lahendused kümnetelt juhtivatelt tehnoloogiaettevõtetelt.  Kõigi nende lahenduste kasu avaldub integratsioonil ja kasutamisel. Keskendusime sellele, kuidas tänapäevaseid pilvetehnoloogiaid siduda serverikeskustega ja kasutajate töökohtadega ning kuidas hallata infosüsteemi, kui töökohaks ei ole ainult kontor.

ITL juhatuse liige Tiit Paananen alustas päeva globaalse konkurentsi teemadega peatudes lähemalt Eesti tööturu ja hariduse teemadel ning käsitles, kuidas eesti tööturg ja haridus mõjutavad meie konkurentsivõimet globaalselt. Tiit pakkus välja lahendusi, kuidas olla edukas globaliseeruvatel turgudel.

Atea juhatuse liige Jaan Feldmann rääkis tehnoloogiatrendidest ning tutvustas Atea poolt baltikumi IT juhtide seas läbi viidud uuringu tulemusi. Küsitluses keskenduti sotsiaalsetele tehnoloogiatele, virtualiseerimisele ja haldusele ning lisaks analüüsisime, mille poolest meie kohalikud trendid erinevad globaalsetest trendidest.

Kolmes paralleelsessioonis inspireerisime Teid rakendama uusi tehnoloogiaid, jagasime kliendikogemusi ning rääkisime tuleviku kommunikatsioonist.

Pilv, analüütika, sotsiaalmeedia ja mobiilsus loovad IT taristule uusi väljakutseid. Päeva lõpetavas keynote´s rääkis Maciej Remiszewski IBM-ist, mida teha, et IT taristu suudaks edastada õiged andmed õigetele inimestele reaalajas pilves ja seda kõike turvaliselt.

Konverentsil osalemine oli tasuta.

Päeva lõpus loosisime taas kõigi kohal olevate tagasisidelehtede täitjate vahel välja Lenovo sülearvuti, ning ohtraid kingitusi ka meie toetajatelt – palju õnne võitjatele!

Atea Action 2013 expo kava
Atea Cloud Broker
ATEA GARANTIIKESKUS
Atea hommikuseminarid
Atea teenused
ATEA Turvasüsteemide pakkumine
HP eripakkumised
Office 365

Atea


Mine tagasi

Platinum Sponsors:
 IBM logo2
 EMC-no-tag_blue_RGB
 Gold Sponsors:
 Cisco-Corp-Black
 image001
 Dell Blue
new-intel-logo
 exagrid
 HP logo
 Veeam
 xerox
Silver Sponsors:
 Cyberoam
 innovaphone
 Kingston
 lenovo
 MSFT_logo_rgb_C-Gray
 VMware
 EMT-logo