Atea Action kevad 2013

11. aprillil korraldasime Atea Actioni Swissotel Tallinn konverentsikeskuses
(Tornimäe 3).

Atea Action on üks selle aasta suurimaid ja olulisemaid IT konverentse Eestis! Järgmine Atea Action toimub 3. oktoobril  – broneerige kuupäev!

Ettekanded toimusid 3 paralleelsessioonis – teenused, kasutajalahendused ja serverikeskus. Iga osaleja sai ise koostada omale sobivaima päevakava – valida oli 18 esitluse hulgast.

Kohal olid kõik IT-maailma olulised tegijad:  IBM, Citrix, EMC, Dell Wyse, Exagrid, innovaphone, HP, Microsoft, VMware, GFI ja Samsung, tutvustades oma lahendusi ja teenuseid lisaks presentatsioonidele ka päev läbi avatud expo alal.

Lisaks traditsioonilistele esitlustele toimusid ka sel korral klientidega networking sessioonid. Nende käigus oli võimalik klientidel personaalselt kohtuda Atea esindajatega, et rääkida lähemalt huvipakkuvatest teemadest ning leppida kokku täpsem ühine tegevusplaan lahenduste leidmiseks.

 

Kõigi tagasiside lehed täitnud kohal olevate Atea Actionil osalejate vahel loosisime foorumi lõpus välja Lenovo sülearvuti ja W8 äriklassi telefoni Samsung ATIV S!

Palju õnne võitjatele 😎 !

 

Täname kõiki osalejaid ja esinejaid!


Mine tagasi

TOETAJAD:

IBM
CITRIX
EMC
DELL WYSE
EXAGRID
INNOVAPHONE
HP
MICROSOFT
VMWARE
GFI
SAMSUNG
EMT