Atea Ahead 2014

Digitaalrevolutsiooni alguseks loetakse eelmise sajandi keskpaika, mil võeti kasutusele esimesed digitaalarvutid. Sellega algas infoajastu, mille keskpunkti moodustavad arvutid, mobiilsed seadmed ja internet. Kuigi alates 1950ndatest on igal kümnendil toimunud olulised arengud, mis on vorminud infoajastu tulevikku, ei saa praegu veel kaugeltki öelda, et tulevik on käes ja areneda pole enam mitte kuhugi. On küll!

Meie ülesanne ja missioon on arengut vedada ja teistele teed näidata. Lähtume sellest põhimõttest Atea igapäevases töös – suhetes klientidega, pidevalt arendades teenuseid ja pakkudes ainult parimaid lahendusi. See eeldab meie meeskonnalt avatust, laia silmaringi, heas mõttes kroonilist uudishimu uue tehnoloogia vastu ning kirge olla alati parimad. Nii, nagu infoajastu on arenenud läbi muutuste, on ka Atea – Eesti suurim ja parim IT taristu ettevõte – arenenud peamiselt läbi muutuste. Kaks aastat tagasi ostsime ära infrastruktuurifirma NG Infra ning tänu sellele kasvatasime tublisti töötajate ja klientide arvu ning loomulikult ka müüginumbreid.

Käesoleva aasta alguskuudel meie meeskonnas toimunud muutused avasid samuti uusi võimalusi ja on ennast praeguseks juba õigustanud – Atea on nüüd palju efektiivsem ja me suudame pakkuda veel paremat teenust. Ma ei ütle, et muutused on olnud lihtsad, kuid kinnitan, et need olid hädavajalikud Atea arenguks. Vajalikud selleks, et saaksime astuda järgmise sammu teel maailma parimaks IT-ettevõtteks.

Ruslan Štšterbjuk
Atea Eesti tegevjuht

 

IT maastiku uudised ja kogemused on kokku kogutud meie ajakirja.
Sirvi ajakirja: Atea Ahead 2014 (PDF)


Mine tagasi