Ateast

Suurim infotehnoloogiliste terviklahenduste ja teenuste pakkuja

Atea on suurim infotehnoloogiliste terviklahenduste ja teenuste pakkuja Põhjamaades ja Balti riikides, tegutsedes Norras, Rootsis, Taanis, Soomes, Leedus, Lätis ja Eestis. Enam kui 90 Atea kontoris on kokku üle 6500 töötaja, kellest 3700 on sertifitseeritud spetsialistid ja konsultandid. Atea Eestis töötab 55 inimest.

Oleme arendanud oma tegevust IT valdkonnas, arvestades kliendi nõudeid ja vajadusi, turu trende ja tehnoloogiate olemasolu. Need tegevused põhinevad kogunenud teadmistel, pikaaegsel kogemusel, töötajate professionaalsetel oskustel ja partnerlusel maailma juhtivate ettevõtetega. Selle tulemusena on Atea ettevõtted saanud usaldusväärseks partneriks ja suurimaks Läänemere regioonis.

Oleme järjepidevalt panustanud partnerite võrgustiku laiendamisse, et tagada klientidele mugav ja ühest kohast kättesaadav kvaliteetne tervikteenus. Meie soov on pakkuda klientidele seda, mida nad kõige rohkem vajavad – tagada oma klientide strateegiliste ja äriliste eesmärkide saavutamine läbi efektiivselt korraldatud ja äri eesmärke maksimaalselt toetava infotehnoloogilise keskkonna.

Meil on strateegiline partnerlus tuntud globaalsete IT tootjatega, nagu Lenovo, HPE, Microsoft, Cisco, WMware, EMC² jpt. Samuti omame laialdast koostöökogemust mitmete Eesti turul tegutsevate IT ettevõtetega, sealhulgas tarkvaraarendust ja eritarkvara haldusteenust osutavate ettevõtetega, kes jagavad meiega samu väärtuseid – olla usaldusväärne, innovatiivne, kliendile orienteeritud, vastutav partner.

Teenuste osutamisel ja oma tegevustes lähtume süsteemsest maailmavaatest – teenuste kõrge kvaliteedi tagamiseks järgime rahvusvaheliselt üldtunnustatud IT teenuste haldamise raamistikku ITIL 2011 ning efektiivsuse ja kliendile selgelt tunnetatava väärtuse loomisel lähtume Lean IT mõtteviisist.

Eestis oli Atea kogukäive 2014. aastal enam kui 15 miljonit eurot. Atea aktsiad on noteeritud Oslo börsil ning kontserni käive oli 2014. aastal enam kui 2,86 miljardit eurot.​

Meie Ateas oleme teinud otsuse – #EhitameEestIT.


Mine tagasi