Arvutitöökoha varustamine

Hästi toimivates edukates organisatsioonides peetakse väga oluliseks, et kontoritehnika oleks heade tehniliste parameetritega, vastupidav ja ergonoomiline ning vastaks töö spetsiifikale.

Töökohalahendus on organisatsioonidele, kus väärtustatakse töötajate tööaega. Meie töökohalahenduste teenus aitab teha sinu organisatsioonil valiku kogu kontoritehnika osas, mis on töötajate ümber: lauaarvuti, monitor, sülearvuti, printer, terminal, klaviatuur, hiir, skänner…

Meie valik põhineb pikaajalisele kogemusele erinevate tootjate ja mudelitega ning pakume välja kontoritehnikat, mille tootjaid me tunneme ja peame usaldusväärseks.

Laua- ja sülearvutid

Üldjuhul soovitame kasutada äriklassi arvuteid, mis võivad olla küll ostuhinnalt kallimad, kuid arvestades nende töökindlust, on aastate jooksul tööseisakute vältimisest võidetud aeg kindlalt eeliste poolel ja rahaliselt mõõdetav.

Lauaarvutite puhul on olulised tehnilised parameetrid, kaughallatavus ja töökindlus. Äriklassi lauaarvutid ei ole oma omadustelt nii multimeediavõimekad, kuid nad on töökindlamad ja vastupidavamad kui kodukasutajale mõeldu. Peame tähtsaks, et äriklassi lauaarvutid on paremini keskselt hallatavad – ligipääsetavad, jälgitavad, võimalusega üle võrgu käivitada, kaugelt programme installeerida, jms.

Ka äriklassi sülearvutid on oma parameetritelt pigem “lahjemad”, aga hinnalt kallimad kui kodutooted, sest koostematerjalid on kvaliteetsemad ning vastupidavamad. Tuleb ka arvestada, et äriklassi sülearvutitel on selliseid lisasid, mida kasutaja ei märka, kuid mis on ettevõtte seisukohalt üliolulised. Näiteks kaughalduse võimalused, turvakiibid, võrgukaart, mis võimaldab arvutit üle võrgu käivitada jne.

Üks olulisemaid omadusi sülearvuti puhul on füüsiline vastupidavus. Müksimine, tolm, tassimine, raputamine, soe, külm – see võib maksta kuni pool sülearvuti hinnast ning on põhjus, miks sülearvutite hulgas eristatakse kodu- ja äriklassi.

Oluline on, et arvuti oleks lisaks töökindlusele ka piisava jõudlusega kogu eluea jooksul. Töökindlust ja jõudlust tasub garantiiaja lõppedes kombineerida ka hooldusteenusega, mis tagab, et ebatõenäoline rikkisoleku aeg oleks võimalikult lühiajaline.

Terminalid

Lauaarvuti ja sülearvuti võib teatud kohtades asendada terminaliga, mis nõuab serveri poole pealt veidi rohkem, kuid see võib olla oluliselt säästlikum lahendus kui eraldi laua- või sülearvuti. Meie spetsialistid aitavad sul teha parima valiku oma organisatsiooni jaoks.

Monitorid

Monitorid arvati varem lauaarvuti juurde kuuluvaks, kuid nüüdsel ajal on asendamatu tööriist ka sülearvuti omanikele. Samuti ei ole praeguseks enam midagi kummalist kahe ekraaniga töötamises. Kahe monitori omamine ei näita inimese rikkust või edevust, see võib olla tööks äärmiselt vajalik – väga paljudel töökohtadel kasvab jõudlus kuni kolmandiku.

Muu kontoritehnika

Aitame valida ka sobivaima printeri ja multifunktsionaalse skänneri-faksi-koopiamasina, kui need on aparaadid, mida sinu organisatsioonis tarvis. Kõik ülejäänud lisaseadmed alates klaviatuurist, hiirest ja arvutikotist peavad olema ergonoomilised ja vastama vajadustele, olema pigem kvaliteetsemad kui odavamad.


Mine tagasi