Spanning Backup – Office 365

 

Infosüsteemide turvameetmete süsteemi ISKE, mille eesmärk on tagada infosüsteemides töödeldavatele andmetele piisava tasemega turvalisus, kohaselt on andmete varundamine kohustuslik kõigile riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutustele ning soovituslik ka kõigile teistele ettevõtetele.

Operatsioonisüsteemide andmevarundusprogrammide kasutamine ei ole andmebaasisüsteemi andmete täielikuks varundamiseks reeglina piisav. Üheks lihtsasti kasutusele võetavaks andmete täieliku varukoopia loomise võimaluseks on Spanning Backup lahendus.

 

Pilveteenuste pakkujad nagu Microsoft ei paku ärikriitiliste andmete kaitset, nagu paljud kasutajad eeldavad. Järgnevad kaks tasuta e-raamatut tutvustavad, mis on peamised põhjused, miks võivad andmed Office 365 keskkonnas kaduma minna. Loe, mida peab ettevõte tegema, et kaitsta oma produktiivusust, järjepidevust ning vastavust seatud normidele.

ebookicon400x400Don’t Gamble with Your Company’s Future
The Top 5 Reasons You Need Backup for SaaS Applications

 

ebookicon400x400Don’t Play Games with Your Data
Why You Need to Back Up Microsoft Office 365

 

Lühidalt võtab raamatutes öeldu kokku allolev infograafik, mis reastab 10 olulisemat põhjust, miks on oluline kaitsta SaaS (tarkvara kui teenus) andmeid Office 365 keskkonnas. Klikka pildile, et näha suuremalt.

Spanning_Top10ReasonsO365_Infographic

Spanning Backup pakub igapäevast automaatset backup’i ja täpset taastamisvõimalust, kindlustades, et sinu Office 365 andmed on kaitstud, kättesaadavad ja taastatavad ükskõik millises olukorras.

Rohkem infot: Spanning Datasheet

Demo: Spanning Backup – Office 365

 


Mine tagasi

Vaata demovideot