Meie kliendid

Infotehnoloogiavaldkond areneb kiiresti, kuigi infotehnoloogia aluseks olevad põhimõtted on tänaseks juba enam kui 100 aastat vanad. IT süsteemide kiirus ja suulikkus ei kasva aastate lõikes mitte üksikutes protsentides, vaid kordades ning niimoodi tekib pidevalt infotehnoloogiale uusi kasutusviise, mille peale seni ei ole osatud isegi mõelda. Tasub vaadata kasvõi praegust kiiret nutitelefonide, tahvelarvutite ja pilvelahenduste juurutamist, mida veel vaid 4-5 aastat tagasi ei osanud keegi pakkuda kõige kiiremini kasvavaks valdkonnaks. Uued viisid infotehnoloogiat kasutada toovad kogu inimühiskonna teadmised vaid mõne näpuvajutuse kaugusele.

Teadmistes on jõud. Siiski pole kunagi varem olnud nii lihtne teadmisi hankida kui praegu. Vahel peab pigem suutma teha valikuid, millal on teadmiste hankimine veel tasuv ning millisest punktist edasi on teadmiste väärtus marginaalne. Organisatsiooni enda loodud teadmised on arenguks kordades olulisemad kui ülemaailmsest võrgust saadavad ning nende arendamise ja säilimise pärast tasub vaeva näha. Atea oskab ja tahab luua süsteeme, mis aitavad olulisi andmed koguda, säilitada, varundada ja taastada.

Koostöö viib edule. Üksinda ei jõua tavaliselt pooltki seda, mida kahekesi. Mida suuremaks kasvab ühise eesmärgi nimel pingutav tiim, seda suurem abi on koostöö juhtimisel infotehnoloogilistest vahenditest. Kui tiim tegutseb veel lisaks hajusalt (näit mitmes riigis), on klientidele igas asukohas kvaliteetse teenuse pakkumiseks infotehnoloogia kasutamine pea vältimatu. Ateal on suurepärased kogemused geograafiliselt hajutatud või mobiilsete tiimide IT-ga varustamisel ja infosüsteemide sidumisel tervikuks.

Pidev areng. Mida paremini suudab organisatsioon kasutada kogutud teadmisi ja mida ühtsemana tegutseda, seda kiiremini suudetakse areneda ning paremini globaliseeruvas konkurentsis edukas olla.

Atea tiim on samasugune – seame endale üha kõrgemaid eesmärke ning pingutame ühiselt nende eesmärkide täitmiseks. Meie koostöö on alati kõige tulemuslikum nende klientidega, kellega me jagame ühiseid väärtusi.


Mine tagasi