ETS NORD AS

ETS NORD AS www.etsnord.ee on 1998. aastal asutatud erakapitalil põhinev aktsiaselts. Firma põhitegevuseks on ventilatsiooniseadmete ja -tarvikute tootmine, projekteerimine ja müük. Ettevõttel on tootmisüksused Tallinnas, Jüris ja Tuusulas Soomes.

Ettevõttes oli tänaseni kasutusel vabavaraline VMware Zimbra Open Sourse grupitööserver. Meiliserveri lahendus ja töökindlus oli rahuldav ning kattis ettevõtte vajadused. Arvestades vajadusega lugeda emaili nutitelefonidest ja vajadusega kasutada töökoha arvutites  MS Oulook’i otsustati  kasutusele võtta pilvepõhine Zimbra Collaboration Server (ZCS).. ZCS toetab kõiki mobiili ja tahvelarvutite operatsioonisüsteeme: iOS, Android, BlackBerry ja Windows.

Zimbra Collobration Server on algusest lõpuni üles ehitatud koostööd silmas pidades ja nii on peamised dokumendihalduse, ülesannete halduse, global aadress list  ja kalendri komponendid Zimbra keskkonda integreeritud. Turvalisuse poolelt on integreeritud väga heal tasemel spämmifilter, viirusetõrje ja varunduslahendus.

ETS Nord juhatuse esimees Hanno Haamer kommenteerib „Ettevõtte IT strateegia IT teenuseid kasutada pilvepõhiselt. Oleme pilvepõhise Zimbra grupitööserveriga väga rahul. Teenus on töökindel ja MS Exchange lahendusest soodsam. Zimbra serverit administreerib ja kasutaja tuge pakub NG Infra OÜ ning koostöö on sujunud edukalt“


Mine tagasi