Microsoft Lync Server 2013

Micorsofti keskkonnas kogub järjest populaarsust Unified Communication platvorm, mis võimaldab efektiivselt kasutada erinevaid suhtluskanaleid läbisegi ning lülituda ühelt suhtlusviisilt teisele. Kasutus on tehtud lõpp-kasutaja jaoks võimalikult lihtsaks ning ekraanipildi jagamine või virtuaalkoosoleku korraldamine toimub paari hiireklikiga.

Lahendus on integreeritud kogu Microsofti tooteperekonda. Nii on olekuinfo nähtav ühtemoodi nii Outlook’is, SharePointis, läbi Office rakenduste ning kõikjalt on võimalik koheselt suhtlust alustada.

Lync2013

Lync Server lahendus on võimalik integreerida ka telefonisüsteemiga ning kasutada Lync’i kas paralleelselt telelefonisüsteemiga või teatud juhtudel lausa viimase asemel.

Tuleviku märgusõna on kindlasti Federation , mis võimldab turvalist otsesuhtlust ettevõtete vahel.

Lync  Server’i kohta loe lisaks http://lync.microsoft.com

Meil on pikaajalised kogemused Lync Server lahenduste installeerimisel, integreerimisel telefonisüsteemidega ning organisatsioonisisesel juurutamisel. Viimane on sageli kõige kriitilisema tähtsusega, sest ilma kasutusharjumuste tekkimiseta, ei ole ühesti tehnilisest lahendusest võimalik kasu saada.


Mine tagasi