IT hooldus

IT-süsteemide korrashoid on nagu kohviautomaadi või auto hooldus – tänapäeval tegelevad sellega oma ala asjatundjad, kellel on õiged vahendid ja vastavad teadmised.

Tahame Sinu organisatsioonile anda usaldus- ja kindlustunde, et Sa ei peaks muretsema, kas IT-süsteem toimib. Sa ei pea tegelema arvutite restartimise, andmete ühest serverist teise kolimise või IT-inimeste koolitamisega. Võid muretult keskenduda oma põhitegevusele, sest IT teenuse eest hoolitseme meie.

Enamik ettevõtteid kasutavad IT halduse ja hoolduse sisseostmist just finantskaalutlustel: hooldusleping on tihtipeale soodsam kui kellelegi palga maksmine.

Meie eeliseks on spetsialistide oskused ja töökogemus. Meil on erikvalifikatsiooni ja sertifikaatidega asjatundjad, kes on harjunud koostööd tegema ja ühtset hästi toimivat süsteemi looma ning teevad seda iga päev ise samal ajal õppides ja arenedes.

Kui ostad IT juhtimise ja hooldusteenuse sisse, alustame me organisatsiooni IT-varade inventuurist, et oleks teada algpositsioon. Vastavalt auditi tulemustele teeme arendusettepanekuid: mida uuendada või kuidas midagi paremini tööle saada.

Sobivaim lahendus arvutihoolduseks: http://teenus.atea.ee/.


Mine tagasi