Kaugvarundus WYGIWYG

Atea pakub EMC Avamar tarkvaral põhinevat varundusteenust. Andmed varundatakse vastavalt ettevõtte soovile. Varunduslepingu sõlminud kliendi backup´i andmed varundatakse Atea serveriruumis. Seejärel määratletakse backup´ide arv ning säilitamise aeg.

Varundusteenus on teenus, kus ärikriitilised andmed varundatakse automaatselt ja regulaarselt ettevõttest väljaspool. Ettevõtte serveriruumist eemal hoitud varukoopia on turvalisem ning maandab riske, mis kaasnevad tulekahju, veeuputuse või inimfaktori põhjustatud juhtumite korral.

EMC Avamar võimaldab lähtekohas andmete sorteerimist ja analüüsi ning nende deduplitseerimist, mis vähendab igapäevase backup´i mahtu kuni 500 korda. Varundamine ei koorma netiühendust, kuna varundatakse töövälisel ajal vaid muutunud osi. Tagatud on nii loogiliste kui füüsiliste andmete turvalisus.

Varundusteenusega on võimalik varundada nii servereid (füüsilised kui virtuaalsed) kui ka kasutajate töökohti (PC, sülearvuti jne). Arveldamise aluseks on andmete maht.

Varundusintervalli on võimalik muuta vastavalt kliendi soovile. Varundusteenuse baaslahenduses säilitatakse järgmises mahus backup´e.

  • 7 päeva nädalas
  • 3 kuuvahetust

Mine tagasi