Meie teadmised

Wyse

Wyse Technology on maailma suuremaid arvutiterminalide tootjaid ja lahenduste pakkujaid. Pilvetehnoloogiate areng on kiiresti muutmas inimeste arusaamasid sellest, kuidas töö arvutiga käib. Lauaarvuti on kiiresti asendunud sülearvutiga ning nutiseadmete pealetung vähendab omakorda sülearvuti tähtsust. Sellegi poolest on arvutitöökoht jätkuvalt oluline produktiivsusrakenduste kasutamisel ja uute teadmise loomisel. WYSE tehnoloogiad aitavad arvutitöökohta hoida ajakohase ja standardiseerituna, et tagada töötaja maksimaalne produktiivsus hetkel mil tal arvutitöökohta kasutada on vaja.

Citrix

Citrixil on kõige terviklikum virtuaalse arvutitöökoha kontseptsioon Windows terminalilahenduste ja serverikeskuses majutatud töökohainstallatsioonide loomisel. Citrixi lahendus katab halduse alates serverikeskuse virtualiseerimisest kuni kasutusstsenaariumist lähtuva töökeskkonna pakkumiseni.

Lenovo

Lenovo (varem IBM kaubamärgiga) laua- ja sülearvutid on Eestis alati silma paistnud kompromissitu kvaliteedi ja laitmatu garantiiteenindusega. Oleme ThinkPade müünud alates 1999. aastast; ka meie enda töötajad kasutavad pea 100-protsendiliselt just X ja T seeria sülearvuteid. Muu hulgas on meil lai valik erinevaid laua- ja sülearvutite lisasid.

Vmware

VMware pakub terviklikku x86 virtualiseerimise platvormi ja virtuaalserverite haldusvahendeid. Meie panust süsteemide virtualiseerimisel ja teavitustöö tegemisel on VMware hinnanud korduvalt Baltikumi parima partneri tiitliga.

IBM

IBM teostab oma toodete müüki läbi usaldusväärsete ja kogenud koostööpartnerite. Et saada IBM partneriks, on vaja läbida müügi- ja tehniliste teadmiste koolitus ning teha testid. Omandatud teadmisi jäävad kinnitama vastavad sertifikaadid. IBM tootevalikust pakume servereid (x-seeria, p-seeria, blade ning HPC), kettamassiive, lindiseadmeid ja ka tarkvara (Tivoli).

Microsoft

Microsofti partneri sertifikaat on märk vastastikusest edukast koostööst maailma juhtiva tarkvarafirma ja Atea vahel. Microsofti partneri staatus näitab meie oskust pakkuda Microsofti tooteid ja teenuseid ning konsultatsiooni lähtudes kliendi vajadustest. Selleks, et tagada klientidele parim teenindus, on Atea töötajad läbinud Microsofti koolitused ja eksamid ning saanud kompetentsust tõestavad tunnistused.

EMC2

EMC poolt loodud lahendused haldavad enam kui kahte kolmandikku maailma arvutisüsteemides hoitavatest andmetest. EMC pakutavate toodete, teenuste ja lahenduste väärtus seisneb eelkõige informatsiooni elutsükli terviklikus haldamises (ILM – Information Lifecycle Management). EMC professionaalide poolt loodavad lahendused võimaldavad efektiivselt ja lihtsalt jagada, kaitsta, taastada, arhiveerida ja hallata üha kasvavat info hulka. EMC jätkuvad investeeringud innovatsiooni kindlustavad kliendile lahenduste kõrge kvaliteedi ja pikaajalise laiendatavuse.

innovaphone

innovaphone on juhtiv VoIP tehnoloogial põhinevate telefonisüsteemide tootja.
Kuna telekommunikatsioonisüsteemid on järjest enam ettevõtete IT infrastruktuuri lahutamatu osa, võimaldab innovaphone´i olemasolu meie tooteperekonnas pakkuda klientidele veelgi terviklikumaid lahendusi. Ateaq on innovaphone Authorized Reseller (iAR) Eestis.

HP

Atea on Hewlett Packardi infrastruktuurilahenduste partner pakkudes kõige mitmekülgsemat lahendust kõikidele klientidele Eestis. HP toodetest müüme servereid, sülearvuteid, lauaarvuteid ja printereid.

Samsung

Raske on leida elektroonikatoodet, mida Samsung ei valmistaks! Atea on on teinud Samsungiga edukalt koostööd juba aastaid ning meie müügiarsenali kuuluvad nii printerid, monitorid kui ka terminalid. Julgelt võib meilt küsida aga ka arvuteid ja muid tooteid.


Mine tagasi