Juhtkond

 

 Ruslan Ruslan Štšerbjuk
Juhatuse liige / Tegevjuht
Tel: +372 610 5920
ruslan.stserbjuk@atea.ee
Toivo Toivo Ehasalu
Juhatuse liige / Turva- ja nõrkvoolusüsteemide osakonna juht
Tel: +372 659 3199 toivo.ehasalu@atea.ee
 17ardo7488_1 Bruno Jänes
Teenuste- ja müügi arendusdirektor
Tel: +372 610 5920 bruno.janes@atea.ee
nr_284 Katrin Pink
Customer Success Team Lead
Tel: +372 664 4354 katrin.pink@atea.ee
Margit Kaldaru Margit Kaldaru
Finantsjuht
Tel: +372 659 3194 margit.kaldaru@atea.ee
tarmo1 Tarmo Pruunes
IT taristu teenuste osakonna direktor
Tel: +372 507 8884 tarmo.pruunes@atea.ee
 EneReinmaa Ene Reinmaa
Personalijuht
Tel: +372 679 0337 ene.reinmaa@atea.ee
nr_087 Anton Hajenko
IT lahenduste üksuse juht
Tel: +372 664 1315
anton.hajenko@atea.ee
 

 


Mine tagasi