Blogi 2017-02-15

Alex Christophe: Me ei loo oma lahendustesse tagauksi.

Tänu mitmete nn vilepuhujate tööle on üha rohkemad ettevõtted, riigid ning eraisikud hakanud mõtlema küberturvalisusele. Sellele mõeldes mõtlevad kõik hiljutistele leketele. Perefirmast väljakasvanud küberturvalisus firma Rohde & Schwarz Cybersecurity ärijuhi Alex Christophe kinnitusel on just nemad kõige turvalisemate lahenduste loojateks.

Rohde & Schwarz Cybersecurity on liitunud Euroopa suurima küberturvalisuse kompetentsikeskusega TeleTrusT. Keskuse liitumisega kinnitab ettevõte, et nad ei loo enda lahendustesse tagauksi, järgib Saksamaa andmekaitseseadusi ning ettevõtte juhtimine ja arendus toimub Saksamaal.

“Kompetentsikeskusega liitumine tagab klientidele, et me ei loo oma lahendustesse tagauksi. Klientide jaoks on see väga hea. Meie jaoks tähendab see seda, et suudame pakkuda väga häid klassikalisi lahendusi, kuid meil ei ole piisavalt aega uute funktsioonide arendamiseks. See ei kehti vaid meie puhul vaid kõigi meie valdkonna ettevõtetele Saksamaal.”, kirjeldas Saksamaa keerulist seisu Christophe.

Firma klientide seast leiab telekommunikatsiooniettevõtteid, elektroonikatootjaid, ringhäälinguid, valitsusasutusid ning muid kliente 70 riigist. Kuigi ettevõtte juured on Saksamaal on 90% firma tööst eksport. Atea kuulub Rohde & Schwarz Cybersecurity lahenduste pakkujate hulka ning kui Sinu ettevõtte küberturvalisus teeb muret, siis võta meiega ühendust.