2018-09-27

Atea Action konverents toob Kultuurikatlasse kokku maailmatasemel IT tegijad

Atea Eesti korraldatud IT konverents Atea Action koondab 9. oktoobril Kultuurikatlasse kokku 20 maailmatasemel IT ettevõtte esindajat. Nende seas DellEMC, Cisco, HPE ja IBM. Osalejatel on võimalik kuulata ettekandeid 3 erinevas saalis ning tutvuda EXPO alal IT lahenduste ja toodetega. Üritus on Atea klientidele tasuta.

„Hea meel on näha, et igal aastal on Atea Actioni EXPO ala väga mahukas ja mitmekülgne,“ sõnas Atea Eesti tegevjuht Ruslan Štšerbjuk. „Kohal on näiteks suurimad töökoha-, andmekeskuse- ja turvalahenduste pakkujad, kes on kõik valmis huvilistele selgitama oma toodete eeliseid ja eripärasid. Sündmusel peaksid kindlasti osalema need juhid, kes tahavad olla kursis uute võimalustega, kuidas hoida ettevõtte IT kaasaegse, turvalise ja kuluefektiivsena – selleks on palju võimalusi ning Atea Actionil kahtlemata mõtteid ja ideid saab,“ lisas Štšerbjuk.

Konverentsil astuvad teiste seas üles MKMi Riigi IT arhitektuuri ja taristu nõunik Allan Allmere, kes räägib Eesti riigi andmesaatkonna projektist. AppXite tegevjuht Nicolas Albana, kes peatub SaaS(Software as a service) teemal ning räägib, kuidas on muutunud ettevõtete harjumused teenuseid osta ja tarbida. Päeva jooksul astuvad üles HPE, Cisco, IBM, Lastline, Ruckuse ja VMware rahvusvahelised spetsialistid. Atea Actioni kavaga saab tutvuda Atea veebilehel.

Expo alal on esindatud DellEMC, Cisco, HPE, VMware, IBM, Ruckus, Lastline, Lenovo, Eaton, Getac, Epson, Oracle, Jabra, Sophos, Bitdefender, Utimaco, Checkpoint, Philips, Juniper Networks ja Lexmark.

Atea AS on IT täisteenust pakkuv ettevõte, kes osutab IT haldusteenust mitmetele rahvusvahelistele ettevõtetele, nende seas Bigbank, Mandatum Life Insurance Baltic ja Hurtigruten. IT lahenduste osas on Atea silmapaistvamaid projekte ERM-i innovaatiliste digilahenduste tehniline teostus. Atea Eesti 2017. aasta kogukäive oli 22,4 mln eurot ning ettevõttes töötab 64 inimest.

Atea ASA on suurim IT teenuste ja terviklahenduste pakkuja Põhjamaades ja Baltikumis, tegutsedes Norras, Rootsis, Taanis, Soomes, Leedus, Lätis ja Eestis. Ateal on 7 riigis kokku 87 kontorit ning ettevõttes töötab üle 6900 töötaja. Atea 2017. aasta kogukäive oli üle 3,3 miljardi euro.