2019-09-17

Atea Action konverentsil astuvad lavale IT maailma tipptegijad

Atea Eesti korraldatud IT konverents Atea Action toob 8. oktoobril Kultuurikatlas lavale maailma tuntumate IT brändide nagu DellEMC, Cisco ja Sophose esindajad. Lisaks on avatud mahukas EXPO ala, kus on võimalik tutvuda uuemate IT lahenduste ja toodetega. Üritus on Atea klientidele tasuta.

„Hea meel on sel aastal kavas näha meie strateegiliste partnerite EMEA regiooni tasemel juhte, kes jagavad külastajatega visiooni ja vaateid IT valdkonna arengutes,“ sõnas Atea Eesti tegevjuht Ruslan Štšerbjuk. „Tänavu on konverentsil olulisel kohal küberturvalisuse teematika, millele pühendab oma ettekande Kanadast pärit küberturvalisuse ekspert Chester Wisniewski, kes toob välja suuremad ohud ettevõttetele täna ja tulevikus,“ lisab Štšerbjuk, kutsudes kõiki IT sektori professionaale konverentsi kuulama.

Lisaks teistele astuvad üles Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi CTO Kristo Vaher, kes räägib Eesti IT sektori arenguplaanist aastaks 2025. DellEMC EMEA regiooni asepresident Sophie Ronnertz vaatab koos kuulajatega aastasse 2030, keskendudes sellele, kuidas on muutumas meie töö tegemise viis. Cisco EMEA IT juht Campbell Taylor jagab kogemusi sellest, kuidas Cisco kasutab oma IT-s masinõppe ja AI võimalusi. Päeva jooksul saab 3 erinevas saalis kuulda ettekandeid HPE, IBM, Kaspersky ja Ruckuse rahvusvahelistelt spetsialistidelt. Atea Actioni kavaga saab tutvuda Atea veebilehel.

Expo alal on esindatud DellEMC, Cisco, HPE, VMware, IBM, Ruckus, Lenovo, Getac, Epson, Sophos, Bitdefender, Philips, ja Lexmark.

Atea on suurim IT-teenuste ja terviklahenduste pakkuja Põhjamaades ja Baltikumis, tegutsedes Norras, Rootsis, Taanis, Soomes, Leedus, Lätis ja Eestis. Ateal on seitsmes riigis kokku 87 kontorit ning ettevõttes töötab üle 7400 töötaja. Atea Eestis töötab 70 inimest ning asutuse 2018. aasta käive oli 25 miljonit eurot.