2017-09-02

Atea Action toob taas kokku IT valdkonna tipptegijad

Atea AS-i korraldatud IT konverents Atea Action toob 10. oktoobril NO99sse kokku IT valdkonna inimesed nii Eestist kui välismaalt. Konverentsil on võimalik osaleda teemakohastes töötubades, kuulata ettekandeid ja tutvuda EXPO alal uute IT lahendustega. Üritus on Atea klientidele tasuta.

„Atea Action toimub Tallinnas juba seitsmendat korda ning tänaseks on tegemist sündmusega mida meie kliendid väga ootavad,“ sõnas Atea tegevjuht Ruslan Štšerbjuk. „IT konverentsi eesmärk ongi tuua korra aastas kokku meie teenuste partnerid ja ettevõtted, kellele teenust osutame. Üheskoos on võimalik arutleda valdkonna uuenduste üle ning leida meie klientidele kõige sobivamad IT lahendused ja seeläbi pakkuda neile parimat IT teenust,“ lisas Štšerbjuk.

Konverentsil esinevad esimeste hulgas Bigbanki juhatuse esimees Sven Raba, kes puudutab IT temaatikat just rahvusvahelise finantsettevõtte seisukohast. Avaliku sektori vaatenurgast räägib RIA esindaja Andrus Kaarelson. Peale lõunat toimuvad töötoad paralleelselt 3 erinevas saalis. Valida saab näiteks turvalisuse, pilveteenuste või serverilahenduste teemaliste töötubade vahel. Atea Actioni kavaga saab tutvuda Atea veebilehel.

Ürituse EXPO alal on esindatud Getac, VMware, Cisco, Hewlett Packard Enterprise, DellEMC, Oracle, Ruckus Wireless, Philips, Eaton, Epson, Xerox, Jabra, Kingston Technology, Veeam, Lenovo, Apple, Sophos, Samsung, Checkpoint, Utimaco ja Bitdefender.

Sarnast konverentsi korraldatakse igal aastal kõigis 7 Atea tegutsemisriigis.

Atea AS on IT täisteenust pakkuv ettevõte, kes osutab IT haldusteenust mitmetele rahvusvahelistele ettevõtetele, nende seas Bigbank, Mandatum Life Insurance Baltic ja Hurtigruten. IT lahenduste osas on Atea silmapaistvamaid projekte ERM-i innovaatiliste digilahenduste tehniline teostus. Atea Eesti 2016. aasta kogukäive oli 16,7 mln eurot ning ettevõttes töötab 66 inimest.

Atea ASA on suurim IT teenuste ja terviklahenduste pakkuja Põhjamaades ja Baltikumis, tegutsedes Norras, Rootsis, Taanis, Soomes, Leedus, Lätis ja Eestis. Enam kui 85 Atea kontoris on kokku üle 6900 töötaja. Atea 2016. aasta kogukäive oli üle 3,2 miljardi euro.