2017-01-16

Atea on Kaspersky Lab´i parim B2B partner

Kaspersky Lab korraldab igal aastal seminari Green Day, kus tunnustatakse parimaid edasimüüjaid. Sel aastal hindas küberturvalisuse lahendusi pakkuv ettevõtte Ateat parimaks B2B partneriks.

Tunnustusi jagati vastavalt 2015-2016 aasta müügitulemustele, mille põhjal tegi sel perioodil parima müügikasvu Atea Eesti. Lisaks toodi välja Atea aktiivset osalust Kaspersky Lab tootetutvustustel ja sertifikaatide tegemisel.

Atea AS-i müügi- ja arendusdirektori Bruno Jänese sõnul on just spetsialistide kõrge osalus tootekoolitustel seotud heade tulemustega. „Tänu sellele oleme kursis uusimate IT-lahendustega ning oskame selles osas meie klienti nõustada ja pakkuda teenust, mis lähtub eelkõige konkreetse kliendi murest ja vajadustest“ sõnas Bruno. „Usun, et ka müügiedu on suurelt sellega seotud ning meil on hea meel, et meie koostööpartner seda aspekti hindab,“ tänas Bruno Kaspersky Lab´i tunnustuse eest.

Samuti anti üritusel välja parima B2C partneri tiitel, mille sai Euronics Eesti ja parima müüja tunnustus, mille pälvis DATAGATE OÜ.

Kaspersky Lab on rahvusvaheline küberjulgeoleku ja viirusetõrje toodete ja teenuste pakkuja, kes on ATEA tootjate portfellis ligi 10 aastat.

Atea on suurim infotehnoloogiliste terviklahenduste ja teenuste pakkuja Põhjamaades ja Balti riikides, tegutsedes Norras, Rootsis, Taanis, Soomes, Leedus, Lätis ja Eestis. Enam kui 90 Atea kontoris on kokku üle 6500 töötaja, kellest 3700 on sertifitseeritud spetsialistid ja konsultandid. Atea Eestis töötab 65 inimest.