2018-07-16

Atea on nüüd esindatud ka Tartus

Atea Eesti avas juulis esinduse Tartu kesklinnas Narva mnt 9 asuvas SPARK majas. Kontoris tegutseb igapäevaselt üks tehniline IT spetsialist ning müügikonsultandid on kohapeal vastavalt klientide vajadusele ja eelnevalt kokkulepitud ajale.

„Meie Tartu klientide teenindamine toimub täna sellises mahus, et vajame täiskohaga inimest piirkonnas operatiivselt tegutsema. Samuti tekkis vajadus ruumidele, kus saaksime kliente vastu võtta kohapeal,“ sõnas Atea Eesti tegevjuht Ruslan Štšerbjuk, kelle sõnul aitab Tartus esindatus Ateal pakkuda Lõuna-Eesti ettevõtetele täismahus IT haldust.

Lisaks Atea esindusele on hoones ruumid väiksemate koosolekute ja kohtumiste korraldamiseks ning Tallinna kontoris töötavatele inimestele on loodud võimalus teha kaugtöö päevi Tartus. „Meie eesmärk on pakkuda personaalset ja kliendisõbralikku teenust. Tartus kohalolek toob meid sealsetele klientidele lähemale ja aitab piirkonnas põhjalikumalt parima IT teenuse pakkumisse panustada,“ lisas Štšerbjuk.

Ateal on kokku üle saja teenuskliendi, kelle igapäevasel IT taristul Atea spetsialistid silma peal hoiavad. See hõlmab endas lõppkasutaja seadmete haldust, HelpDesk teenust, võrguseadmete ning serverihaldust.

Atea Eesti on IT täisteenust pakkuv ettevõte, kes osutab IT haldusteenust mitmetele rahvusvahelistele ettevõtetele, nende seas Bigbank, Mandatum Life Insurance Baltic ja Hurtigruten. IT lahenduste osas on Atea silmapaistvamaid projekte ERM-i innovaatiliste digilahenduste tehniline teostus. Atea Eesti 2017. aasta kogukäive oli 22,4 mln eurot ning ettevõttes töötab 64 inimest.

Atea on suurim IT teenuste ja terviklahenduste pakkuja Põhjamaades ja Baltikumis, tegutsedes Norras, Rootsis, Taanis, Soomes, Leedus, Lätis ja Eestis. Atea 87 kontoris töötab kokku üle 6900 inimese. Atea 2017. aasta kogukäive oli üle 3,3 miljardi euro.