2021-06-17

Atea on VMware parim partner avalikus sektoris ja riikliku julgeoleku valdkonnas

Äsja toimunud VMware Baltic Partner Academy üritusel jagas maailma tuntuim virtualiseerimise- ja turvatarkvara tootja VMware tunnustusi oma 2020 aasta parimatele partneritele. Välja anti 7 tunnustust, millest 2 omistati Eesti ettevõtetele. Nende seas Atea, kes pälvis tunnustuse parima partnerina avalikus sektoris ja riiklikus julgeolekus (Public Sector and national security partner of the year).

Auhinna võttis virtuaalselt toimunud üritusel vastu Atea IT taristu osakonna juht Raili Ratas. „Atea on VMware hea partner olnud mitmeid aastaid ning soovime ka edaspidi arendada veelgi tugevamaid partnersuhteid. Selleks soovime pidevalt koolitada oma spetsialiste ja teostada järjest keerukaimaid IT projekte. Avalik sektor on olnud meie fookuses pikalt, kuid Atea on oma klientidele alati soovinud pakkuda parimaid lahendusi, olenemata ettevõtte suurusest ja tegevusvaldkonnast,“ sõnas Atea IT taristu osakonna juht.

Auhinnatud said veel „Aasta teenusepakkuja“,“ Aasta tehnoloogiapartner“, „Tõusev täht“, „Aasta projekt“, „Parim turunduskampaania“, „Aasta partner“.