2022-09-07

IT-konverents Atea Action toob Kruiisiterminali kokku ligi 20 IT magnaati

Atea Eesti korraldatud IT konverents Atea Action toob 18. oktoobril Kruiisiterminalis lavale maailma tuntumate IT brändide, nagu Dell Technologies, Cisco, IBM ja Lenovo esindajad. Lisaks on avatud mahukas EXPO ala, kus on võimalik tutvuda uuemate IT lahenduste ja toodetega.

Sel aastal on Atea Actionil fookuses turvalisus. Maailmas on toimumas palju ettearvamatut ning paratamatult suunab see meie tähelepanu turvalisusele, kuidas tagada turvalisus oma äri IT süsteemidele ja seeläbi tõsta kogu oma ettevõtte turvalisust? Ühe produktiivse päeva jooksul keskendume IT sektori võimekusele ja võimalustele turvariske maandada, kuidas olla paremini valmis tänapäeval maailmas toimuvate ootamatustega nii, et meie IT lahendused oleksid kaasaegsed ja valmis erinevate riskide ja väljakutsetega kohanemiseks.

Räägime teemast üldises plaanis, aga läheme ka süvitsi selliste lahenduste osas nagu varundamine, võrgulahendused, erinevad tarkvarad ja seadmed, mida oma ettevõtte IT taristus igapäevaselt kasutame ja millel pidevalt oma tähelepanu hoida on ärikriitilise tähtsusega.

Ürituse EXPO alal on esindatud VMware, Cisco, IBM, Fortinet, F5, Fox IT, CoSoSys, Hewlett Packard Enterprise, Dell Technologies, Ruckus Wireless, Epson, Lenovo, Sophos, Samsung ja Bitdefender. Sündmuse kavaga saab septembri lõpus tutvuda Atea veebilehel.

Atea Action on IT inimeste kohtumispaik. Registreeru SIIN!

Atea on suurim IT-teenuste ja terviklahenduste pakkuja Põhjamaades ja Baltikumis, tegutsedes Norras, Rootsis, Taanis, Soomes, Leedus, Lätis ja Eestis. Ateal on seitsmes riigis kokku 84 kontorit ning ettevõttes töötab üle 7000 töötaja. Atea Eesti 2021. aasta kogukäive oli 24,8 miljonit eurot ning ettevõttes töötab 64 inimest.