Atea uus aadress on Järvevana tee 7b, Tallinn

Alates maist on Ateal hea meel oma praeguseid ja tulevasi kliente võõrustada uues loodussõbralikus keskkonnas asuvas kontoris, mille aadress on Järvevana tee 7b, 10132 Tallinn. Atea 64-liikmeline meeskond asub II korrusel, kust leiab ka Atea Finance´i ning Dell´i ja Lenovo ametliku garantiikeskuse.

„Atea uus kontor asub kesklinnas, mis on logistiliselt hea asukoht. Klientidel on mugav meid külastada igast Tallinna otsast ja hoonele pääseb lihtsalt ligi ka pealinnast väljastpoolt tulles,“ sõnas Atea Eesti tegevjuht Ruslan Štšerbjuk. Lisaks on Atea uus kodu nüüd ka looduslikus keskkonnas. Kontorihoone asub männimetsa ääres ning seda ümbritseb roheala.

„Soovime olla The Place To Be nii oma töötajatele kui ka klientidele. Usun, et uus kontor seda ka toetab. Lisaks lõunastele metsajooksudele Ülemiste terviserajal on meie töötajatel võimalik tööst puhkepause veeta katuseterrassil. Meie kliendid saavad tulla külastama kontori demoruumi, kus on võimalik uusi lahendusi ise järgi testida. Samuti jätkame peagi tavapäraste hommikuseminaridega, suvel saame mõne isegi vabamas õhkkonnas maja katuseterrassil korraldada,“ tõi Atea tegevjuht välja uue kontori plussid.

Atea töötas eelmises kontoris ligi 6 aastat. Hoone asus Pärnu mnt 139c, Tallinn. „Ateal oli kasutada kaks pinda, mis olid jaotatud kahe korruse peale. Meile hakkas sellest väheks jääma. Oleme nii finantsnäitajate kui ka töötajate arvu poolest jõudsalt kasvanud ning vajasime suuremat ruumi,” tõi Štšerbjuk välja ühe kolimise põhjuse. „Uuele, 1000 ruutmeetrisele pinnale mahume kõik ühele korrusele ilusti ära. See soosib ka meie tööefektiivsust ning meeskonna omavahelist koostööd,“ kiidab Štšerbjuk Atea uut kodu ning lisab, et tänaseks on ettevõte leidnud endale parima keskkonna töötamiseks.

Järvevana tee 7b uusarendus valmis 2018. aasta kevadel ning hoonet tutvustatakse kui rohelise mõtteviisi maja. Läbimõeldud keskkond on kooskõlas hoonet ümbritseva roheala ja naabruses paikneva järvega. Hoonesse projekteeritud tehnilised üksused lähtuvad energia- ja keskkonnasäästlikkuse printsiibist. Majal on unikaalne puitfassaad ning ehitusel on kasutatud keskkonda sobivaid materjale.

Lisainfo: info@atea.ee või +372 610 5920

Ruslan Štšerbjuk
Juhatuse liige/Tegevjuht