​Juhtkond

20170308-DSC_4834

Ruslan Štšerbjuk

Tel: +372 610 5920
E-mail: Ruslan.Stserbjuk@atea.ee

Juhatuse liige / Tegevjuht

20170308-DSC_4750

Marko Metsoja

Tel:+372 610 5920

E-mail: marko.metsoja@atea.ee

Juhatuse liige / Chief Technology Officer (CTO)

20170308-DSC_4345

Toivo Ehasalu

Tel: +372 659 3199

E-mail: Toivo.Ehasalu@atea.ee

Juhatuse liige / Turva- ja nõrkvoolusüsteemide osakonna juht

20170308-DSC_4779

Ene Reinmaa

Tel: +372 679 0337

E-mail: Ene.Reinmaa@atea.ee

Personalijuht

20170308-DSC_4151

Anni Umbleja

Tel: +372 5666 1617

E-mail: Anni.Umbleja@atea.ee

Turundus- ja kommunikatsioonijuht

20170308-DSC_4373

Bruno Jänes

Tel: +372 610 5920

E-mail: Bruno.Janes@atea.ee

Teenuste- ja müügi arendusdirektor

Tarmo

Tarmo Pruunes

Tel: +372 507 8884

E-mail: Tarmo.Pruunes@atea.ee

IT taristu teenuste osakonna direktor

20170308-DSC_4400

Anton Hajenko

Tel: +372 664 1315

E-mail: Anton.Hajenko@atea.ee

IT lahenduste üksuse juht