Ostukorv

Ostukorv on tühi

ATEA.EE
Keel
Uus klient
Hinnad KM-ta

C2G SC-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - ST single-mode (M) to SC single-mode (M) - 7 m - fibre optic - duplex - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow

C2G SC-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - ST single-mode (M) to SC single-mode (M) - 7 m - fibre optic - duplex - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow