Ostukorv

Ostukorv on tühi

ATEA.EE
Keel
Uus klient
Hinnad KM-ta

C2G ST-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - ST multi-mode (M) to ST multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM2 - halogen-free - orange

C2G ST-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - ST multi-mode (M) to ST multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM2 - halogen-free - orange