Ostukorv

Ostukorv on tühi

ATEA.EE
Keel
Uus klient
Hinnad KM-ta

Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for 250 Series; Catalyst ESS9300, Switch Module 3110; Nexus 5010, 93180, 93XX; UCS C4200

Cisco - Optilised transsiiverid

Tootekood: SFP-10G-LR

Logige sisse