Ostukorv Sulge

Ostukorv on tühi

ATEA.EE
Keel
Uus klient
Hinnad KM-ta

TRENDnet TEG MGBS120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-L...

TRENDnet TEG MGBS120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-L...

TRENDnet - TEG MGBS120

Tootekood: TEG-MGBS120

Out of stock

Logige sisse

Andmed

  • Product Description

    TRENDnet TEG MGBS120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE
  • Device Type

    SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC single-mode
  • Form Factor

    Plug-in module
  • Cabling Type

    1000Base-LX
  • Data Link Protocol

    GigE
  • Max Transfer Distance

    120 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Tootekategooriad

    Optilised transsiiverid SFP transsiiverid
  • General

  • Device Type

    SFP (mini-GBIC) transceiver module
  • Form Factor

    Plug-in module
  • Networking

  • Connectivity Technology

    Wired
  • Cabling Type

    1000Base-LX
  • Data Link Protocol

    GigE
  • Max Transfer Distance

    120 km
  • Expansion / Connectivity

  • Interfaces

    1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode x 2
  • Compatible Slots

    1 x SFP (mini-GBIC)
Cookie Settings