Skip to main content
Aitame juurutada võrgu-, andmemassiivide- ja serverilahendused pakkudes kasutusele võetud süsteemile haldusteenust. Varustame ettevõtte töökohaseadmetega. Meilt saab küsida konsultatsiooni ettevõtte IT-taristu vajaduste väljaselgitamiseks.

DellEMC seadmed IT-taristu varustamiseks

Atea omab Eestis ainsana DellEMC Titanium Black Partneri staatust. See on ühe maailma suurima IT ettevõtte kõige kõrgem partnerlustase. DellEMC hindab Ateat kui tugevat IT-partnerit, millest kokkuvõttes võidab Atea klient, kes saab oma ettevõttele IT-lahendusi tellides kasutada oma ala professionaalide oskusteavet ja küsida tipptasemel seadmetele paremat hinda. DellEMC toodetega on võimalik sisustada ära kogu ettevõtte IT-taristu, alates andmekeskusest kuni töökohaseadmeteni välja. Lisaks on Atea DellEMC ametlik garantiikeskus, mis teeb seadmete tellijale mugavaks garantiikorras paranduste korraldamise. Tutvu DellEMC tootegruppidega ja huvi korral võta meiega ühendust.

Kontakt

Raili Ratas
IT taristu üksuse juht
Saada e-kiri

Tooted

Storage – DellEMC toodab andmete hoidmiseks erinevaid andmemassiivilahendusi, mis on lihtsalt hallatavad ja tänu kaasaegsele tehnoloogiale võimaldavad andmeid hoida efektiivselt ja turvaliselt. Pakume DellEMC All-Flash andmemassiive, tarkvarapõhiseid andmekeskuseid ja kõiki teisi Storage lahendusi.

Serverid – DellEMC serverisüsteemide valikus on nii traditsioonilisi serverilahendusi kui ka innovaatilisi ja spetsiaalseid kliendipõhiseid rätseplahendusi võimaldavaid seadmeid.

DellEMC töökohaseadmed – DellEMC pakub erinevaid OptiPlex Desktop arvuteid, monitore ja äriklassi Latitude sülearvuteid. Tootevalikus on olemas kõik seadmed, et sisustada kogu ettevõtte arvutipark.

Data protection – DellEMC seadmetega on võimalik oma ettevõtte andmeid kaitsta, olenemata sellest, kas nad on kohapealses andmekeskuses, pilves või mõlemas korraga.

Võrgulahendused – DellEMC pakub erinevaid võrguseadmeid, mis sobivad nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele.

Security lahendustega on võimalik tugevdada oma ettevõtte jaoks oluliste andmete turvalisust ning kaitsta neid pettuste, varguste või erinevate küberrünnakute eest.

Converged Infrastructure – Kõik ühes lahendus, kus on esindatud kõik tehnoloogiad ettevõtte andmete hoidmiseks ja haldamiseks. Converged Infrastructure võimaldab optimeerida ja lihtsustada ettevõtte IT taristut ja muuta seda kuluefektiivsemaks.

Võta meiega ühendust!

DellEMC toodetega on võimalik sisustada ära kogu ettevõtte IT-taristu, alates  andmekeskusest kuni töökohaseadmeteni välja.

Ka väikse asutuse andmete hoidmiseks on vaja läbimõeldud lahendust, mis nõuab analüüsi, mõõtmist ja planeerimist vastavalt kindla ettevõtte vajadustele. Sellepärast on mõistlik kaasata süsteemi juurutamise ja halduse juurde vastavad spetsialistid, kes omavad pikaajalist kogemust ja parimat praktikat erinevate tehnoloogiate osas.

Meie saame sulle tutvustada uusi IT-võimalusi, aidata analüüsida ettevõtte äriprotsesse ning leida nende toetuseks sobivaimad andmekeskuse lahendused. ATEA kogemused ei piirdu ainult Eesti turuga vaid meie jagada on kogu ATEA kontserni  kogemus ja teadmusbaas.