Süsteemi administraator

Süsteemi administraator


Süsteemiadministraatori ametikohale ootame huvilisi igal ajal. Kuigi meil ei ole praegu aktiivset konkurssi käimas, hoiame sooviavaldustele uksed avatud ning häid kandidaate me juba käest ei lase. Kui sa sooviksid olla üks meist ja oled valmis ootama võimaluse tekkimiseni, saada kindlasti oma CV. Lisame sind oma kandidaatide hulka, kui taas otsingutega alustame!

Meil on sulle pakkuda palju enamat kui lihtsalt ametikoht Põhjamaade ja Baltikumi suurimas IT firmas!

  • Lisaks põnevale tööle on sul igapäevane võimalus koostööks maailma suurimate IT-partneritega;
  • sinu huvi koolituste vastu inspireerib meidki rohkem õppima ning me aitame sul liikuda sinu poolt valitud suunal;
  • sa oled üks meie vahvast ja tegusast tiimist, kus tehakse palju tööd, aga osatakse nautida ka selle vilju;
  • sa saad osa suurematest ja väiksematest soodustustest nagu haiguspäevade hüvitamine, spordikompensatsioon ja staažipuhkusepäevad jne.
  • Me ei unusta sinu eraelulisi sündmusi. Just nagu sinagi, on ka sinu pere meie jaoks tähtis!

See ametikoht võiks kuuluda sulle, kui ..

  • sul on teadmised ja töökogemused oma valdkonnas ja su jaoks ei ole võõras: MS Windows Server operatsioonisüsteemid, süsteemsed rollid: AD, IIS, RDS, vms.; virtualiseerimise keskkond MS Hyper-V. Boonuspunkte annavad oskused varundamis- ja jälgimistarkvaradest: Veeam, Nagios vms; pilveplatvormidest: O365, Azure vms; arvutivõrgud ja nende konfigureerimine; ITIL tundmine; või kettamassiivide ja Linuxi teadmised.
  • sinu jaoks on põnevad just sellised tööpäevad, kus vastad tehnilistele päringutele ja toetad kasutajaid või esimese taseme toe kolleege; paigaldad vea- ja turvapaikasid ning tellitud muudatusi; reageerid klienditoest või monitooringust tulevatele veateadetele, leiad lahendusi ning taastad süsteemide tööd; teostad rutiinseid ülevaatuseid, logide, monitooringu jms olulise info analüüsimiseks ja kontrollimiseks; juurutad uusi tehnilisi lahendusi või muudad olemasolevaid; võtad osa uute lahenduste arendamisest ning kohtud kliendiesindajatega, arutamaks tehnilisi küsimusi; arendad enda tehnilisi teadmisi; kasutad ITSM tarkvara süsteemide dokumenteerimiseks ja oma tegevuste säilitamiseks.
  • sa oled oma loomult hakkaja ja lahendustele orienteeritud; täpne ja kõrge enesedistsipliiniga; hea suhtleja ning õpihimuline.

Kui eelpool toodu kõnetas sind ja sa tunned, et võiksid olla meie inimene, siis palun saada meile oma CV ja kaaskiri e-mailile jobs@atea.ee märksõnaga “SÜSADMIN“.

Lisainfo telefonil 679 0337, personalijuht Ene Reinmaa

Ene Reinmaa
Personalijuht