​Juhtkond

DSC_3800 - By Karen Harms 2r

Ruslan Štšerbjuk

Tel: +372 610 5920
E-mail: Ruslan.Stserbjuk@atea.ee

Juhatuse liige / Tegevjuht

20170308-DSC_4345

Toivo Ehasalu

Tel: +372 659 3199

E-mail: Toivo.Ehasalu@atea.ee

Juhatuse liige / Turva- ja nõrkvoolusüsteemide osakonna juht

20170308-DSC_4400

Anton Hajenko

Tel: +372 664 1315

E-mail: Anton.Hajenko@atea.ee

IT lahenduste üksuse juht

DSC_4374 - By Karen Harms

Raili Ratas

Tel: +372 507 9981

E-mail: Raili.Ratas@atea.ee

IT taristu üksuse juht

20170308-DSC_4373

Bruno Jänes

Tel: +372 610 5920

E-mail: Bruno.Janes@atea.ee

Teenuste- ja müügi arendusdirektor

DSC_5271 - By Karen Harms - 4e

Ene Reinmaa

Tel: +372 679 0337

E-mail: Ene.Reinmaa@atea.ee

Personalijuht

DSC_3461 - By Karen Harms - a2

Anni Umbleja

Tel: +372 5666 1617

E-mail: Anni.Umbleja@atea.ee

Turundus- ja kommunikatsioonijuht

Tarmo

Tarmo Pruunes

Tel: +372 507 8884

E-mail: Tarmo.Pruunes@atea.ee

IT taristu teenuste osakonna direktor

DSC_4528 - By Karen Harms - kaili

Kaili Kao

Tel: +372 610 5925

E-mail: Kaili.Kao@atea.ee

Pearaamatupidaja