Skip to main content
Me ei ole lihtsalt Põhja- ja Baltimaade suurim IT-ettevõte. Me oleme Atea. Oleme nooruslikud, kirglikud ja pühendunud. Meil kõigil on võimalus oma tööalased unistused ellu viia ja jõuda oma eesmärkideni.

Tule tööle!

Meie ettevõtte suurim väärtus on meie töötajad, meie tiim. Soe ja inimlik suhtlemine, osavõtlikkus ja hoolimine igal tasandil, sõltumata hierarhiast. Ühes suunas vaatamine ning koostoimetamine – seda kõike ühiselt ärilisi eesmärke täites!

  • Lisaks põnevale tööle on Sul igapäevane võimalus tihedaks koostööks maailma suurimate IT-partneritega nagu Lenovo, HPE, Microsoft, Cisco, VMware, DellEMC jpt.
  • Sinu huvi koolituste vastu inspireerib meidki rohkem õppima – see, milline on Sinu karjääriredel, kas horisontaalne või vertikaalne, on Sinu enda otsus!
  • Sa võid olla üks meie vahvast ja tegusast tiimist, kus tehakse palju tööd, aga osatakse nautida ka selle vilju.

“Atea on The Place to Be nii oma töötajate, klientide, partnerite kui ka aktsionäride jaoks – täna ja tulevikus” Steinar Sønsteby, CEO Atea ASA.

 

Tule meile praktikale!

Anname võimaluse IT-eriala õpilastele lisaks kooli kavandatud õppeprogrammile proovida valitud eriala ja saada praktilist kogemust.

Toetame noori oma pikaaegse kogemusega praktikantide väljaõppel ja oleme valmis selleks, et Sinust võib saada meie kolleeg.

Kui soovid meie ja IT-maailma telgitagustega rohkem tutvuda, siis saada oma CV aadressile praktika@atea.ee, et saaksime Sinuga sobivuse korral ühendust võtta.