Skip to main content

VÕRGUHALDUS

Atea võrguhalduse teenus kindlustab Sinu ettevõtte traadita või traadiga sisevõrgu turvalisuse ja töökindluse. Ehitame välja võrgu terviklahenduse, mis lähtub Sinu vajadustest. Hoolitseme Sinu võrguseadmete sujuva töö eest 24/7.

Hoiame Sinu võrku ohtude eest

  • Kaitseme automaatsete ja suunatud rünnakute eest.
  • Tagame, et võrk on kvaliteetne ja alati kättesaadav.
  • Aitame hoida sisevõrgu andmevahetust ettevõtte kontrolli all.

Töökorras võrguseadmed

Regulaarne võrguhooldus sisaldab kõiki Sinu seadmepargi tööshoidmise toiminguid. Paigaldame tark- ja püsivara uuendusi, viime läbi viirustõrje- ja jälgimistarkvara seadistuste ja andmeside logifailide kontrolli.

Seadmete koormuse, täituvuse ja turvalisuse teadete analüüs varustab Sind vajalike andmetega. See võimaldab olukordadele reageerida ja vajadusel süsteemi ajakohastada.

Hoolitseme Sinu sisevõrgu kasutusmugavuse eest

  • Loome hallatavaid ja stabiilseid traadita sisevõrke, kust külalised on turvaliselt eraldatud.
  • Hoiame üleval kontoritevahelisi turvalisi ühenduskanaleid (VPN).
  • Haldame tsentraalselt kaugtöö kontosid (tarkvara VPN).

Tagame Sinu võrgu turvalisuse ja kvaliteedi

Saame piirata ettevõttest väljuvat ja äri jaoks ebaolulist liiklust (Torrent, Skype, Facebook). Vajadusel rakendame teenuskvaliteedi profiile (QoS) erinevate andmevahetuste eelistamiseks (VOIP, videokonverents, internet). Saame rakendada sissetungimise vastaseid automaatlahendusi ja sisevõrgu jälgimisvahendeid.

Toetame Sinu äri oma laia partnerite võrguga

Meie kogemused ja usaldusväärsete partnerite lai võrk tagavad Sulle professionaalsed ja innovaatilised võrgu terviklahendused.

Kontakt

Ervi Teearu
IT infra arhitekt
Saada e-kiri