Skip to main content
Videokonverentsid  – see on meie igapäevase töö uus osa. Logitech videokonverentsi ruumide seadmed virtuaalsete koosolekute, suhtluse ja koostöö haldamiseks on ette nähtud nii individuaalsetele töökohtadele kui ka väikestele, keskmistele või suurtele koosolekuruumidele.

Logitech Rally

Logitech Rally

Logitech Rally videokonverentsiseadmed paistavad eriliselt silma oma selge video teravate värvide ja optilise täpsuse poolest. Aga mitte ainult! Logitech Rally mikrofonid ja kõlarid loovad tunde, et koosolekul viibijad on samas ruumis, eemaldades automaatselt taustahelid ning reguleerides mikrofoni fookust vastavalt kõneleja kaugusele. Kõrgtasemel kvaliteet mõistliku hinnaga!

Logitech Rally tootevalikus on olemas kõik seadmed, et leida parim kombinatsioon igas suuruses videokonverentsiruumile.

Tutvu tootevalikuga Atea e-poes.

Logitech Rally Bar, Rally Bar Mini & Rally Bar Huddle

Logitech Rally Bar – süsteem, mis sobib väikestele, keskmistele ja suurtele videokonverentsiruumidele. Parima helikvaliteedi loomiseks saab seadmele lisada kuni 3 täiendavat Logitech Rally mikrofoni, mis ühilduvad ka teiste Logitech Rally seadmetega. Nii ühte kui mitmesse koosolekuruumi paigaldatud seadmeid saab hallata kesksest haldussüsteemist Logitech Sync, tänu millele saab ettevõtte videokonverentsi seadmete kasutamisest ja toimimisest hea ülevaate.

Logitech Rally Bar Mini – seade ruumile, kus on vajadus heli ulatusele kuni 10 m. Logitech Rally Bar Mini külge on võimalik lisada kuni 2 täiendavat Logitech Rally mikrofoni. Seade ühendub mugavalt ka Microsoft Teamsi kui ka Zoomiga.

Logitech Rally Bar Huddle - Rally Bar Huddle on lihtne ja võimas lahendus väikestes ruumides kasutamiseks. AI videokaamera tark lahendus, täiustatud heli, mürasummutus ja pidevad tarkvarauuendused pakuvad kaugtöötajatele selget ja loomulikku kohtumiskogemust. Rally Bar Huddle'i saab kasutada püsiva koosolekuruumi seadmena, vahetult enne koosolekut USB abil koosolekuruumi arvutiga ühendades või sülearvuti kaudu. Videokoosolekute hõlpsaks läbiviimiseks loodud Rally Bar Huddle on kiiresti seadistatav, lihtsasti hallatav ja mugavalt integreeritav CollabOS-i kaudu Tap IP-ga. Rally Bar Huddle'i kinnitamiseks saab komplektis kaasasolevat Multi Mount'i kasutada kolmel viisil; seinale, lauale või ekraani kohale sättimiseks.

 

Logitech Tap & Logitech MeetUp

Logitech Tap – keskne juhtpaneel ettevõtte videokonverentsiruumide haldamiseks. Seadme abil saab reguleerida ja hallata valgustust, kliimaseadet ja ruumides olevaid seadmeid. Mugav puutetundlik ekraan loob lisandväärtust kasutajamugavalt videokonverentsi läbiviimisel. Logitech Tap aitab lihtsalt hallata nii füüsilisi seadmeid kui ka tarkvaralist poolt, ühildudes populaarsemate platvormidega nagu Google Meet, Microsoft Teams ja Zoom Rooms.

Tutvu tootevalikuga Atea e-poes.

Logitech Meetup – Lihne ja mugav videokonverentsiseade, mis aitab virtuaalseid koosolekuid läbi viia väiksemas koosolekuruumis. Tagatud on kvaliteetne heli tänu taustamüra eemaldamisele ja mikrofoni fokusseerimisele.

Tutvu tootevalikuga Atea e-poes.

Kontakt

Kristjan Veskus
AV multimeedia müügijuht
Saada e-kiri

Võta ühendust

Videokonverentsilahenduste võimalustel ei ole piire.  Kui soovid saada ülevaadet erinevatest seadmetest ning leida oma ettevõtte suurusele ja vajadustele vastav lahendus, siis võta meiega ühendust. Saame Sulle tutvustada videokonverentsilahenduste erinevaid võimalusi ning arvestada lahenduse juures Sinu ettevõtte eripära. ATEA kogemused ei piirdu ainult Eesti turuga vaid meie jagada on kogu ATEA kontserni videokonverentsilahenduste seadistamise kogemus ja teadmusbaas.

Võta meiega ühendust!