Skip to main content

LOGITECH VIDEOKONVERENTSISEADMED

Videokonverentsid  – see on meie igapäevase töö uus osa. Logitech videokonverentsi ruumide seadmed virtuaalsete koosolekute, suhtluse ja koostöö haldamiseks on ette nähtud nii individuaalsetele töökohtadele kui ka väikestele, keskmistele või suurtele koosolekuruumidele.

Logitech Rally

Logitech Rally

Logitech Rally videokonverentsiseadmed paistavad eriliselt silma oma selge video teravate värvide ja optilise täpsuse poolest. Aga mitte ainult! Logitech Rally mikrofonid ja kõlarid loovad tunde, et koosolekul viibijad on samas ruumis, eemaldades automaatselt taustahelid ning reguleerides mikrofoni fookust vastavalt kõneleja kaugusele. Kõrgtasemel kvaliteet mõistliku hinnaga!

Logitech Rally tootevalikus on olemas kõik seadmed, et leida parim kombinatsioon igas suuruses videokonverentsiruumile.

Tutvu tootevalikuga Atea e-poes.

Logitech Rally Bar & Logitech Rally Bar Mini

Logitech Rally Bar – süsteem, mis sobib väikestele, keskmistele ja suurtele videokonverentsiruumidele. Parima helikvaliteedi loomiseks saab seadmele lisada kuni 3 täiendavat Logitech Rally mikrofoni, mis ühilduvad ka teiste Logitech Rally seadmetega. Nii ühte kui mitmesse koosolekuruumi paigaldatud seadmeid saab hallata kesksest haldussüsteemist Logitech Sync, tänu millele saab ettevõtte videokonverentsi seadmete kasutamisest ja toimimisest hea ülevaate.

Logitech Rally Bar Mini – seade ruumile, kus on vajadus heli ulatusele kuni 10 m. Logitech Rally Bar Mini külge on võimalik lisada kuni 2 täiendavat Logitech Rally mikrofoni. Seade ühendub mugavalt ka Microsoft Teamsi kui ka Zoomiga.

Logitech Tap & Logitech MeetUp

Logitech Tap – keskne juhtpaneel ettevõtte videokonverentsiruumide haldamiseks. Seadme abil saab reguleerida ja hallata valgustust, kliimaseadet ja ruumides olevaid seadmeid. Mugav puutetundlik ekraan loob lisandväärtust kasutajamugavalt videokonverentsi läbiviimisel. Logitech Tap aitab lihtsalt hallata nii füüsilisi seadmeid kui ka tarkvaralist poolt, ühildudes populaarsemate platvormidega nagu Google Meet, Microsoft Teams ja Zoom Rooms.

Tutvu tootevalikuga Atea e-poes.

Logitech Meetup – Lihne ja mugav videokonverentsiseade, mis aitab virtuaalseid koosolekuid läbi viia väiksemas koosolekuruumis. Tagatud on kvaliteetne heli tänu taustamüra eemaldamisele ja mikrofoni fokusseerimisele.

Tutvu tootevalikuga Atea e-poes.

Kontakt

Kristjan Veskus
AV multimeedia müügijuht
kristjan.veskus@atea.ee

Võta ühendust

Videokonverentsilahenduste võimalustel ei ole piire.  Kui soovid saada ülevaadet erinevatest seadmetest ning leida oma ettevõtte suurusele ja vajadustele vastav lahendus, siis võta meiega ühendust. Saame Sulle tutvustada videokonverentsilahenduste erinevaid võimalusi ning arvestada lahenduse juures Sinu ettevõtte eripära. ATEA kogemused ei piirdu ainult Eesti turuga vaid meie jagada on kogu ATEA kontserni videokonverentsilahenduste seadistamise kogemus ja teadmusbaas.

Võta meiega ühendust!