Skip to main content

Atea Kool 2023

ATEA KOOL tuleb taas! Peale lühikest pausi on meil taas suur rõõm kohtuda Eesti koolide IT inimestega, et tutvustada uusi lahendusi, mis sobivad eriti hästi koolides kasutamiseks ning jagata mõtteid, kuidas saab IT abil muuta koolitööd veelgi lihtsamaks. Ootame osalema koolide või kohalike omavalitsuste IT inimesi, kes seisavad Eesti koolide IT edukuse eest.

Kavas on ettekanded Samsungi, Epsoni, Cisco, Dell Technologies, SMART Technologies, Leba Innovation ja Microsofti lahendustest.

Kohapeal on EXPO ala, kus on esindatud osalevate partnerite süle- ja tahvelarvutite, multimeedialahenduste, printerite ja võrgulahenduste demoseadmed. Expo alal on esindatud Samsung, Epson, Cisco, Dell Technologies, SMART Technologies, Leba Innovation, Microsoft ja Lenovo.

Kuna üritus toimub Paides, siis saab mugavalt kohale spetsiaalsete bussidega, mis toovad osalejad sündmusele kohale ja viivad tagasi. Bussid on organiseeritud Tallinnast, Tartust, Pärnust, Jõhvist, Kohtla-Järvelt ja Narvast. Bussile saab ennast kirja panna ürituse registreerimislehel.

3/3 2023, 10:00 - 16:00
Paide
Wittensteini Tegevusmuuseum (TALLINNA TN 9/11, PAIDE)
Registreeru