Skip to main content
Videokonverentsid  – see on meie igapäevase töö uus osa. Lenovo ThinkSmarti lahendused virtuaalsete koosolekute, suhtluse ja koostöö haldamiseks on ette nähtud nii individuaalsetele töökohtadele kui ka väikestele, keskmistele või suurtele koosolekuruumidele.

ThinkSmart - igas suuruses meeskondadele

Lenovo ThinkSmarti perekond hõlmab riistvara ja tarkvara ning teeninduslahendusi, mis sobivad igas suuruses meeskondadele:

 • Täielik lahendus koosolekuruumide jaoks: ThinkSmart Hub on seade meeskonnakohtumiste haldamiseks, Lenovo Cam videokaamera, ThinkSmart Bar helisüsteem, ThinkSmart View seade individuaalseks tööks.  Või võimalus valida vastavalt vajadusele lahenduse üksikud  komponendid;
 • Toimib hästi tuntud ühtsetel suhtlusplatvormidel – Microsoft Teams Rooms või Zoom Rooms– suhtlusplatvorm, millel seade töötab, valitakse eelnevalt seadme ettetellimisel.
 • Lahendus, mida saab kohandada erineva suurusega ruumidele.

Think Smart Core Kits

ThinkSmart Core on Lenovo uus modulaarne koostöölahendus, mis muudab virtuaalsete koosolekute pidamise töötajate jaoks lihtsaks ja mugavaks: tulge lihtsalt koosolekuruumi ja alustage videovestlust, isegi ilma arvutit kasutamata. ThinkSmart™ Core ühendab endas videokaamera, helisüsteemi, Microsoft Teamsi ruumid või Zoomi ruumid.

Tutvu ThinkSmart Core Full Room Kit erinevate võimalustega SIIN.

 

 

ThinkSmart Core Kit võimalused

ThinkSmart Core + Controller Kit

ThinkSmart Core Full Room Kit, mis hõlmab endas: Core + Controller + ThinkSmart Cam ja ThinkSmart Bar XL

Lenovo ThinkSmart Hub Gen2

Lenovo ThinkSmart Hub on sertifitseeritud kontroller tööks Microsoft Teams Rooms või Zoom Rooms keskkondadega.
 • Elegantne kõik ühes disain;
 • Äärmiselt vaikne – ei levita peaaegu mingit heli;
 • Integreeritud kõlarid, mikrofonid ja puutetundlik juhtpaneel;
 • 360-kraadise nurga all pöörlev ekraan;
 • Microsoft Teams Rooms või valikuliselt Zoom Rooms integreerimine ;
 • Ei mingit juhtmetesegadust laual – ühe juhtme tehnoloogia;
 • LED-indikatsioon ekraani all;
 • Standardne ThinkSmart 3-aastane garantii

Lenovo ThinkSmart Hub Gen2

Lenovo ThinkSmart Hub Gen2 on kontroller, mis aitab tõhusalt hallata tööd Microsoft Teams Rooms või valikuliselt Zoom Rooms platvormiga Teie koosolekuruumis.

LOODUD KOOSTÖÖKS

 • Kasutajad saavad suhelda video, hääle või kiirsõnumite abil, et teha reaalajas koostööd juba tuttava Microsoft Teams Roomsi platvormi kaudu
 • Pööratav 10,1-tolline puuteekraan võimaldab osalejatel koosoleku juhtimist omavahel jagada
 • Andmeside teabe jagamiseks sujub juhtmevabalt rakenduse või HDMI kaudu

SELGE HELI, PUHAS RUUM

 • Sisaldab nelja sisseehitatud täisduplekskõlarit ja nelja sisseehitatud kaherealist mikrofoni, mis tagavad täieliku 360-kraadise helipildi
 • Võtab 20% vähem ruumi kui eelmiste põlvkondade seadmed ning kasutab ThinkSmart One Cable’i ühe juhtmega ehitust, mis tagab puhtama ja kenama koostööruumi
 • Töötab hästi nii väikestes, keskmistes kui suurtes koostööruumides

USKUMATULT PRODUKTIIVNE

 • Koosoleku alustamine ühe puudutusega võimaldab igal osalejal hõlpsasti ja ilma sissehelistamise viivituseta algatada Microsoft Teamsi kõne või videokõne.
 • Sisaldab juba tarnimisel tarkvara ThinkSmart Manager*, mis võimaldab IT-osakonnal ühest kesksest asukohast jälgida, hallata ja diagnoosida kuidas suurt hulka ThinkSmart Hubi seadmeid.
 • Lenovo juurdeostetavad Smart Office Professionali teenused annavad teile igal sammul täiendava isikupärastatud toe

ALATI TURVALINE

 • Tehke julgelt koostööd, teades, et ThinkSmart Hub toetab Lenovo ThinkShieldi tarkvara, mis on kõige põhjalikum ja kõikehõlmavam müügilolev turvalahendus, ühendades endas tipptasemel turvalise riistvara, tarkvara, teenused ja protsessid
 • Täiendavat turvalisust pakub Intel vPro® platvorm, mis ühendab endas parimad Inteli uuendused andmete ja seadmete paremaks kaitsmiseks

Lenovo ThinkSmart Cam & Bar

Lenovo ThinkSmart Bar

Koosoleku ajal rohkem selgust, vähem häireid – vaba suhtlus professionaalse helisüsteemiga.

Sobib ideaalselt koos ThinkSmart Hub süsteemiga või võib toimida kui koosolekuruumide jaoks ette nähtud eraldi helisüsteem.  Jagage julgelt koosoleku ajal ideid, nagu oleksite samas koosolekuruumis.

Lenovo ThinkSmart Cam

Vahetu suhtluse tunne koosolekuruumide jaoks ette nähtud professionaalse kaameraga.

Sobib ideaalselt koos ThinkSmart Hub süsteemiga või võib toimida kui standardne koosolekuruumide jaoks ette nähtud eraldi kaamera. Kõrge eraldusvõimega kujutis, lai vaatenurk, automaatne suum, kõneleja tuvastamine jne funktsioonid aitavad luua samas koosolekuruumis toimuva elava suhtluse tunde.

Proovi toodet riskivabalt

Lenovo ThinkSmart valitud toodetel on võimalus toode tagastada ka juhul kui see ei vasta teie ootustele. Ostke ja proovige parimat Lenovo kvaliteeti ilma riskita.

Osta sobiv Lenovo toode Ateast.

Proovi 45 päeva.

Pole veendunud? Saada see tagasi ja tagastame raha kogusummas.

Kontakt

Kristjan Veskus
AV multimeedia müügijuht
Saada e-kiri

Võta ühendust

Videokonverentsilahenduste võimalustel ei ole piire.  Kui soovid saada ülevaadet erinevatest seadmetest ning leida oma ettevõtte suurusele ja vajadustele vastav lahendus, siis võta meiega ühendust. Saame Sulle tutvustada videokonverentsilahenduste erinevaid võimalusi ning arvestada lahenduse juures Sinu ettevõtte eripära. ATEA kogemused ei piirdu ainult Eesti turuga vaid meie jagada on kogu ATEA kontserni videokonverentsilahenduste seadistamise kogemus ja teadmusbaas.

Võta meiega ühendust!