Skip to main content
Innovatiivsed videokonverentsiseadmed annavad võimaluse piirideta koostööks igast maailma paigast.

Cisco lahendused videokonverentside jaoks

Tänapäeva videokonverentsilahendused pakuvad aina paremaid võimalusi, et videokoosolekud oleksid vahetud ja tekitaksid tunde, et osalejaid maailma eri paikadest on justkui päriselt kohal. Cisco tooteportfell on selles osa väga lai, alustades lõppkasutajate telefonide, ekraanide ja kaameratega lõpetades massiivsete videkonverentsiserveritega. Professionaalsed seadmed võimaldavad koosolekuid mugavalt läbi viia ning lihtsalt, olenemata seadmest osaleda. Võimalik on koosolekut jäädvustada ja järelvaadata, kuvada reaalajas märkmete tegemist, neid salvestada ja osalistega hetkega jagada. Tänu mitmekülgsele tootevalikule suudame videokonverentsilahenduste osas katta igas suuruses ettevõtte vajadused.

Lõppkasutaja seadmed

Väikse- ja keskmise suurusega ettevõtted leiavad endale kindlasti sobiva lahenduse lõppkasutajate seadmete hulgast. Cisco IP-telefonid ja videoseadmed katavad nii veebi-, mobiili- kui ka lauaarvuti kasutaja vajadused. Toodete hulgas on:

  • Webex Teams Board – Nutitahvel, kus on nii ekraan, videokaamera kui ka whiteboard, millele tehtud märkmeid on võimalik hetkega kõigi osalejatega jagada.
  • Cisco IP telefonid – Telefonid, mis võimaldavad teha konverentsikõnesid töölaua tagant lahkumata.
  • Cisco konverentsiruumi lahendused – Eraldiseisvad kaamerad ja ekraanid, mis sobivad koosolekuruumi ja aitavad läbi viia mitme osalejaga konverentsikõnesid.

Videokonverentsitarkvara

Cisco on videokoosolekute parimaks läbiviimiseks töötanud välja tarkvara Webex Teams. See võimaldab:

  • Saata sõnumeid, moodustada töögruppe, jagada infot privaatselt nii ühe kui mitme osalejaga.
  • Teha videokõnesid olenemata kohast ja seadmest.
  • Korraldada videokoosolekuid, kaasata läbi Cisco seadmete teisi osalejaid ning jagada osalejate vahel ekraanipilti.
  • Jagada töögruppide vahel faile, koosolekumaterjale või salvestusi.
  • Saata kalendrikutseid ning ühendada inimesi kasutades Active Directoriy andmeid.
  • Tarkvara täiendab interaktiivset Webex Teams Boardi, millega saab viia läbi videokoosolekuid, teha märkmeid ja neid vahetult kõikide osalejatega jagada.

Webex Teams võimalustega saab tutvuda SIIN.
Tasuta äpi saab allalaadida SIIT.

Ärilahendused

Suurettevõtetele sobiv Cisco Meeting Server ühendab endas nii video-, audio- ja veebikoosolekute võimalused. Osalejad saavad lihtsalt ja mugavalt liituda ükskõik missugusest lõppkasutaja seadmest. Olgu see siis arvuti, tahvelarvuti või telefon. Kasutajamugav lahendus sobib nii väikeste kui ka suurte videokonverentside korraldamiseks, lubades kaasata osalejaid linna, riigi või maailma erinevatest paikadest. Koosolekuid on võimalik salvestada ning vaadata hiljem järgi.

Cisco Meeting Server lahendus on professionaalne ja kõikehõlmav täites kõik kaasaegse töökoha koostöövajadused. Atea on esimesena Baltikumis paigaldanud ja seadistanud Cisco Meeting Serveri. Meil on kõik kogemused ja teadmised, et aidata sarnane lahendus ka Sinu ettevõttes kasutusele võtta.

Kontakt

Kristjan Veskus
AV multimeedia müügijuht
Saada e-kiri

Videokonverentsilahendus Ateast

Videokonverentsilahenduste võimalustel ei ole piire.  Kui soovid saada ülevaadet erinevatest seadmetest ning leida oma ettevõtte suurusele ja vajadustele vastav lahendus, siis võta meiega ühendust. Saame Sulle tutvustada videokonverentsilahenduste erinevaid võimalusi ning arvestada lahenduse juures Sinu ettevõtte eripära. ATEA kogemused ei piirdu ainult Eesti turuga vaid meie jagada on kogu ATEA kontserni videokonverentsilahenduste seadistamise kogemus ja teadmusbaas.

Võta meiega ühendust!