Skip to main content
Pakume vastupidavaid ja spetsiaalselt ekstreemsetes töötingimustes kasutamiseks mõeldud süle-ja tahvelarvuteid.

Getac süle-ja tahvelarvutid

Getac toodab ekstreemsetele töötingimustele vastupidavaid seadmeid, mis on mõeldud spetsiifilistes valdkondades kasutamiseks. Tegemist on põrutus- ja ilmastikukindlate arvutitega, mis sobivad eelkõige tööstusettevõtetele. Seadmeid kasutatakse nende eripära ja töökindluse tõttu ka militaar-, turva-, keskkonna- ja meditsiinivaldkonnas. Tootevalikus on spetsiaalsele valdkonnale mõeldes disainitud süle-ja tahvelarvutid.

Kontakt

Kirill Tšaštšin
Müügikonsultant
Saada e-kiri

Sülearvutid

Getac pakub sülearvuteid, mis on ilmastiku-, vibratsiooni- ja põrutuskindlad. Valikus on kaks ühes lahendusi, kus arvuti ekraani on võimalik klaviatuurist eemaldada, kasutades seda tahvelarvutina. Tegemist on võimsate ning kõrgtasemel turvaliste seadmetega.

Tahvelarvutid

Getac pakub vastupidavaid tahvelarvuteid, mida on mugav kasutada ametikohtadel, kus toimub pidev liikumine ja töötingimused on tavaoludest ekstreemsemad (sademed, kõrge või madal temperatuur, vibratsioon, põrutusoht). Tegemist on võimsate ning kõrgtasemel turvaliste seadmetega. 

Kas Sinu ettevõttele sobib Getac?

Kas Sinu ettevõttele sobib Getac?

 

Getaci tooted on eelkõige mõeldud kasutamiseks valdkondades, kus on nõutud töötamine nõudlikes tingimustes. Tooteid kasutatakse valdavalt:

  • Tööstustes, kus töötajad kasutavd igapäevaselt seadmeid tavapärasest keerukamas keskkonnas.
  • Keskkonnasektoris, kus on oluline ilmastikukindlus.
  • Militaar- ja turvavaldkonnas, kus seadmed peavad olema võimsad, põrutuskindlad ja turvalised.
  • Meditsiinis, kus olulisel kohal on seadmete turvalisus ja spetsiifilised lisavõimalused.
  • Transpordis ja logistikavaldkonnas.

 

Võta meiega ühendust!

Getac tootevalik on väga spetsiifiline ja tootja on disaininud seadmeid vastavalt valdkonna eripäradele mõeldes. Kui soovid oma ettevõttes kasutusele võtta Getaci seadmed, siis võta meiega ühendust! Aitame leida õiged seadmed ja nõustame, kuidas need parimal moel enda ettevõtte jaoks tööle panna.

Meie saame sulle tutvustada erinevaid IT-võimalusi, aidata analüüsida ettevõtte äriprotsesse ning leida nende toetuseks sobivaimad seadmed. ATEA kogemused ei piirdu ainult Eesti turuga vaid meie jagada on kogu ATEA kontserni  kogemus ja teadmusbaas.