Skip to main content
Kolmanda põlvkonna Lenovo ThinkBooki mudelid eristuvad teistest oma viimistletud disaini, sujuva töö ja suurepärase ühilduvuse poolest. Aktiivseks igapäevaseks kasutamiseks mõeldud ThinkBooki arvutid aitavad hoida teie töötajate motivatsiooni ja produktiivsuse õigel tasemel, saavutada häid tulemusi ja edendada ettevõtte arengut.

Kuus põhjust, miks arenevad ettevõtted valivad Lenovo ThinkBooki tootesarja

Mälu ja paindlikkus

Piisav mälu ja selle mahu suurendamise võimalus tagavad kiiruse nii suuremate andmemahtude töötlemisel kui ka nende salvestamisel kettale. See aitab aega säästa ja produktiivsust tõsta.

Parem visuaalne kogemus paremaks tööks

16 : 10 kuvasuhtega seadmetel on laiem vaateväli, mis tagab võrreldes 16 : 9 kuvasuhtega tavamudelitega suurema produktiivsuse.

Koostööks igal pool ja ajal

ThinkBooki 3. põlvkonna mudelite koostöö- ja konverentsilahendused võimaldavad töötajatel koos tegutseda, vaatamata sellele, kas nad on kontoris või kaugtööl, ning tööstiilist olenemata eesmärke saavutada.

Võimsus edu heaks

Üheteistkümnenda põlvkonna Intel® Core’i ja AMD Ryzen™ 5000 protsessorid pakuvad jõudluse osas rohkem valikuvõimalusi, olenevalt teie vajadustest ja igapäevasest kasutusest.

Usaldusväärsed seadmed

ThinkBooki 3. põlvkonna tootesarja mudeleid on testitud vastavalt spetsiaalsetele sõjaväestandarditele ning need on seega vastupidavad ja töökindlad, sõltumata töökeskkonnast ja -tingimustest.

Muljetavaldav disain

Moodne ja läbimõeldud disain ning kvaliteetne alumiiniumist (või osaliselt alumiiniumist) valmistatud korpus eristavad ThinkBooki 3. põlvkonna tootesarja teistest. Need seadmed teevad kasutaja töökeskkonna stiilsemaks, annavad enesekindlust ja jätavad professionaalse mulje.

Kontakt

ThinkBook 14&15 AMD | Täiustatud jõud edu ja kasvu jaoks

ThinkBook 13s

Mobiilsuse ja võimsuse sünergia

Uusimad Intel Core´i ja AMD Ryzen 5000 protsessorid on oma klassi vaieldamatud lipulaevad.
Mudel paistab silma tippklassi omaduste poolest. Korpuse kergus ja elegantsus on kooskõlas mahuka aku, turvalahenduste ja võimsusega.

ThinkBook 14 Intel & ThinkBook 14 AMD

ThinkBook 14 intel on nüüd saadaval äriklassi mudelina!

See mudel on mõeldud produktiivseks igapäevatööks. Integreeritud on kõik pistikutüübid, mis pakuvad kõiki kontoris ja igapäevatöös vajalikke liideseid. Vastavalt vajadusele on saadaval ka uusima Intel Iris Xe graafikaga ja Thunderbolt 4 ühenduvusega mudelid.

ThinkBook 14 AMD – igapäevane võimsus!

Elegantsi etalon, mis võlub kõiki oma esteetiliste lahendustega. Topeltalumiiniumist korpus on kerge ja puudutamisel meeldiv. AMD protsessori ja Radeoni graafika sünergia tagab professionaalidele uskumatu võimsuse.

ThinkBook 15 Intel & ThinkBook 15 AMD

ThinkBook 15 Intel – suurte kiiruste jaoks!

Kuigi see mudel on tõesti võimas, on ta samas ka graatsiline ja kerge. Vaid 18,9 mm paksusesse ja 1,7 kg kaaluvasse korpusesse on integreeritud uuenduslik jahutussüsteem, mis tagab kasutusmugavuse. Äärmiselt mitmekülgne töövahend, mille operatiivmälu saab tulevikus vajaduse korral hõlpsasti suurendada.

ThinkBook 15 AMD – AMD tuum tõhususe tagamiseks!

Professionaalid valivad AMD Ryzen 5000 protsessori ja Radeon-i graafika sünergia.
Seda mudelit iseloomustab peaaegu raamita 15,6-tolline ekraan. Vaatamata ekraani suurusele on seade kerge ja õhuke, paksusega vaid 18,9 mm ning kaaluga 1,7 kg.

ThinkBook 14s Yoga Intel

Hoogsalt toimekas seade!

Kõik, mida nii töö kui ka esitluste jaoks vaja. Seadet saab vastavalt vajadusele ümber pöörata ja kokku võltida, mistõttu on see tõeliselt imeltusväärne töövahend ning aitab jätta vaieldamatult professionaalse mulje. Puutetundlik ekraan ja laitmatu pildikvaliteet, integreeritud nutipliiats märkmete ja kommentaaride tegemiseks – universaalne ja asendamatu abimees tööl.

ThinkBook 16p AMD

AMD võimsus ja produktiivsus

ThinkBooki tootesarja väike “koletis”, mis eristub teistest oma võimsuse ja kiiruse poolest, on mõeldud tööks ressursimahukate programmidega. Seade ei hakka streikima ka suurte andmemahtude juures ning ei kuumene üle isegi ülikõrge võimsusega töötades. Ideaalne lahendus arenevatele ja ambitsioonikatele professionaalidele.

Võta ühendust

Kui soovid saada ülevaadet erinevatest seadmetest ning leida oma ettevõtte suurusele ja vajadustele vastav lahendus, siis võta meiega ühendust. Saame Sulle tutvustada Lenovo sülearvutite erinevaid võimalusi ning pakkuda seadmeid, mis sobivad just teie äri ja ametipositsiooni eripäraga.

Võta meiega ühendust!