Skip to main content
Toome teieni innovatiivsed ja põnevad lahendused, mis on loodud koolidele mõeldes.

Atea kool

Tänapäeval on tehnoloogia ja kool omavahel tihedalt seotud. E-õppest on saamas normaalsus ning koolid seisavad väljakutse ees, kuidas hoida koolitööd pidevalt innovatiivse ja nutikana, tagades sellega noortele kaasaegsed võimalused õppimiseks. Tuleviku kooli ehitamiseks on vaja enamat kui juurdepääsu arvutitele ja tahvelavutitele. Vaja on tahet arendada koolis digioskusi ning kasutada ajakohaseid vahendeid õppimisele lisandväärtuse andmiseks.

Atea Kool tutvustab lahendusi, mis aitavad arendada nutikat kooli. Saame haridusasutusi varustada laua-, süle- ja tahvelarvutitega, erinevate koostöötarkvarade litsentside ja haldusega, samuti pakkuda innovaatilisi lahendusi, mille abil muuta koolikeskkonda ning õppetööd nutikamaks.

LEBA tahvelarvutite laadimiskärud

Sinu seadmed on korrastatud ja valmis kasutamiseks terve päeva vältel!

Leba pakub erinevas suuruses laadimisjaamu, mis on mõeldud tahvelarvutite kompaktseks hoiustamiseks ja laadimiseks. NoteCart Flex Series valikus on praegu kampaania laadimisjaamadele, kuhu mahub laadima korraga 24 või 32 seadet. Laadimisjaamad sobivad nii sülearvutitele, tahvelarvutitele, Chormebookidele, iPadidele ja muudele sarnastele toodetele.

Kuni mai lõpuni on võimalik saada kahelt NoteCart Flex mudelilt allahindlust 25%.

Tutvu tootega Atea e-poes ja küsi pakkumist – daniil.raljov@atea.ee

Google Chromebooks koos keskse rakendushaldusega

Atea pakub litsenseeritud Chromebook arvuteid – tahvelarvutid, mis on kerged ja mugavad koolis igapäevaseks kasutamiseks. Seda koos võimalusega seadmeid ühtselt hallata ning saada litsenseeritud kasutajatuge. Ühtne seadmehaldus võimaldab näiteks:

 • Püsiv liikmestus – tagab, et seadmed on alati ühendatud teie domeeniga.
 • Lukustusrežiim – ei lase õpilastel enne eksami lõpetamist sellest väljuda.
 • Kioskirežiim – tagab oluliste eksamiandmete turvalisuse.
 • Google Admini konsool – võimaldab valida seadmepoliitikaid, võtta kasutusele ja seadistada printereid ning konfigureerida WiFi- ja VPN-võrke.
 • Sisselogimiskontrollid – ei lase lõppkasutajatel Chromebooki sisse logida, kui nende kontol pole selleks vajalikke õigusi.

Loe lähemalt SIIT.

  • Saitide blokeerimine – tõkestab juurdepääsu sotsiaalmeedia platvormidele või kontrollimatule sisule.
  • Hallatavad külastajasessioonid – võimaldavad isikustamata ühiseid sessioone raamatukogudes ja muudes ühiskasutuskohtades.

Microsoft Teams koostööplatvorm

Microsoft Teams – suhtlus- ja koostööplatvorm, mis annab kõik vajalikud tööriistad mugavaks grupitööks ja seda olenemata asukohast.  Keskkond on tuttavate Office’i rakendustega loomulikul viisil integreeritud ja rajaneb Office 365 globaalsel ja turvalisel pilvkeskkonnal.
Microsoft Teams võimaldab saata tekstsõnumeid, moodustada gruppe, viia läbi videokõnesid ja redigeerida koostöös dokumente. Sobiv vahend virtuaaltundide läbiviimiseks ja grupitööde tegemiseks.

Videokonverentsiseadmed virtuaalse klassiruumi loomiseks

Cisco mitmekülgsest videokonverentsilahenduste tootevalikust leiavad koolid seadmeid virtuaalsete tundide läbiviimiseks. Samuti hõlbustavad lahendused õpilaste grupitööde tegemist. Seda eriti juhul, kui kõik osalejad asuvad erinevates kohtades. Koolidele võivad kasulikud olla näiteks:

 • Cisco konverentsiruumi lahendused – Eraldiseisvad kaamerad ja ekraanid, mis sobivad klassiruumi ja aitavad mugavalt läbi viia tundi nii, et õpilased saavad seda jälgida olenemata asukohast.
 • Webex Teams – Cisco videokoosolekute ja virtuaalsete tööruumide loomiseks mõeldud tarkvara, mis võimaldab korraldada videokoosolekuid olenemata kohast ja seadmest.  Webex Teams võimaldab saata sõnumeid, moodustada töögruppe, jagada infot privaatselt nii ühe kui mitme osalejaga. Microsoft Office 365 kasutajad saavad Webexi integratsiooni abil koosolekuid organiseerida otse MS Teamsist, MS Outlookist, mis tahes brauseris või platvormil
 • Webex Teams Board – Nutitahvel, kus on nii ekraan, videokaamera kui ka whiteboard, millele tehtud märkmeid on võimalik hetkega kõigi osalejatega jagada.
 • Webex on Flip – Samsungi nutitahvel ühendatud Cisco Room Kit Mini lahendusega. Uudne nutitahvel võimaldab viia läbi grupitöid ja koosolekuid olenemata osalejate asukohast. Samal ajal teha märkmeid tahvlile ja neid osalejatega jagada ning hiljem salvestada.

Atea ruumide broneerimise lahendus

Atea ruumide broneerimise lahendus sünnib koostöös Philipsi ja Tigeriga. Tegemist on süsteemiga, mida on võimalik kasutada koolis klassiruumide ja erinevate ringitundide jaoks mõeldud ruumide broneerimiseks. Lahendus on tipptasemel ning samal ajal taskukohase hinnaga.

Ruumide broneerimise lahenduse omadused:

 • Vaba ruumi leiab otse ekraanilt
 • MS Exchange, Office 365, Google Calender, Suite ühilduvus
 • LED märgutuled ruumi staatuse eemalt nägemiseks
 • Kinnita/tühista koosolekuid
 • Tsentraalne seadmete ja tarkvara haldus
 • Tulekahjusignalisatsioon
 • Ruumi lahtiolekuaegade seadistamine
 • Teave ruumi võimalustest

Võta meiega ühendust!

Võta meiega ühendust!

 

Võimalusi, kuidas edendada e-õpet ja muuta koolides õppimine nutikaks on tänapäeval väga palju. Eelpool on toodud välja tooted, mida saab koolides mugavalt kasutusele võtta ning mis on laialdaseks kasutamiseks kogu kooliperele. Kui soovid rohkem infot või leida mõne uue ja põneva lahenduse oma koolile, siis võta meiega ühendust. Saame tutvustada erinevaid võimalusi ning arvestada lahenduse juures just teie kooli eripära. Atea kogemused ei piirdu ainult Eesti turuga vaid meie jagada on kogu Atea kontserni kogemus ja teadmusbaas, sest Atea Kool on esindatud nii Norra, Rootsi, Soome kui ka Taani Ateas.