Skip to main content
Aitame juurutada võrgu-, andmemassiivide- ja serverilahendused pakkudes kasutusele võetud süsteemile haldusteenust. Varustame ettevõtte töökohaseadmetega. Meilt saab küsida konsultatsiooni ettevõtte IT-taristu vajaduste väljaselgitamiseks.

DellTechnologies seadmed IT-taristu varustamiseks

Atea omab Eestis ainsana DellTechnologies Titanium Black Partneri staatust. See on ühe maailma suurima IT ettevõtte kõige kõrgem partnerlustase. DellTechnologies hindab Ateat kui tugevat IT-partnerit, millest kokkuvõttes võidab Atea klient, kes saab oma ettevõttele IT-lahendusi tellides kasutada oma ala professionaalide oskusteavet ja küsida tipptasemel seadmetele paremat hinda. DellTechnologies toodetega on võimalik sisustada ära kogu ettevõtte IT-taristu, alates andmekeskusest kuni töökohaseadmeteni välja. Lisaks on Atea DellTechnologies ametlik garantiikeskus, mis teeb seadmete tellijale mugavaks garantiikorras paranduste korraldamise. Tutvu DellEMC tootegruppidega ja huvi korral võta meiega ühendust.

Tooted

Storage – DellTechnologies toodab andmete hoidmiseks erinevaid andmemassiivilahendusi, mis on lihtsalt hallatavad ja tänu kaasaegsele tehnoloogiale võimaldavad andmeid hoida efektiivselt ja turvaliselt. Pakume DellTechnologies All-Flash andmemassiive, tarkvarapõhiseid andmekeskuseid ja kõiki teisi Storage lahendusi.

ServeridDellTechnologies serverisüsteemide valikus on nii traditsioonilisi serverilahendusi kui ka innovaatilisi ja spetsiaalseid kliendipõhiseid rätseplahendusi võimaldavaid seadmeid.

DellTechnologies töökohaseadmed – DellTechnologies pakub erinevaid OptiPlex Desktop arvuteid, monitore ja äriklassi Latitude sülearvuteid. Tootevalikus on olemas kõik seadmed, et sisustada kogu ettevõtte arvutipark.

Data protectionDellTechnologies seadmetega on võimalik oma ettevõtte andmeid kaitsta, olenemata sellest, kas nad on kohapealses andmekeskuses, pilves või mõlemas korraga.

VõrgulahendusedDellTechnologies pakub erinevaid võrguseadmeid, mis sobivad nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele.

Security lahendustega on võimalik tugevdada oma ettevõtte jaoks oluliste andmete turvalisust ning kaitsta neid pettuste, varguste või erinevate küberrünnakute eest.

Converged Infrastructure – Kõik ühes lahendus, kus on esindatud kõik tehnoloogiad ettevõtte andmete hoidmiseks ja haldamiseks. Converged Infrastructure võimaldab optimeerida ja lihtsustada ettevõtte IT taristut ja muuta seda kuluefektiivsemaks.

Võta meiega ühendust!

DellTechnologies toodetega on võimalik sisustada ära kogu ettevõtte IT-taristu, alates  andmekeskusest kuni töökohaseadmeteni välja.

Ka väikse asutuse andmete hoidmiseks on vaja läbimõeldud lahendust, mis nõuab analüüsi, mõõtmist ja planeerimist vastavalt kindla ettevõtte vajadustele. Sellepärast on mõistlik kaasata süsteemi juurutamise ja halduse juurde vastavad spetsialistid, kes omavad pikaajalist kogemust ja parimat praktikat erinevate tehnoloogiate osas.

Meie saame sulle tutvustada uusi IT-võimalusi, aidata analüüsida ettevõtte äriprotsesse ning leida nende toetuseks sobivaimad andmekeskuse lahendused. ATEA kogemused ei piirdu ainult Eesti turuga vaid meie jagada on kogu ATEA kontserni  kogemus ja teadmusbaas.

Kontakt

Raili Ratas
IT taristu üksuse juht
Saada e-kiri